Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Lukač 05 - Bilogora 1947         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Majstorović D.,Kečkiš,Šantić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(28),Tomislav Škvarić(48 sa 11m)i Ivan Egri(74),gosti: Ivan Pernar (21,30 i 57).

Omladinac - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Majstorović I.,Marković, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 114. Strijelci:domaći:Antonio Štefanec(84),gosti:Marko Matić(49).

Mladost (Čač) - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Babec(70),Luka Čubelić(85)i Stjepan Rajnović(90).

Dinamo (Č) - Crnac         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Valent,Vidović F., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(10)i Ivo Dujmić (37),gosti:Darijo Gracek(8)i Dario Petrović(14).

Rezovac - Voćin         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Herent,Dežmarić, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Goran Serenčeš(70),gosti:Boris Bihar(64).

Mikleuš - Bratstvo         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Vukman,Szebenji, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Stanić(32)i Hrvoje Kraljik (41),gosti:/.

Zrinski (NB) - Munja         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Culej,Minauf D.,Kiris, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Striber(31)i Antonio Kušen(80),gosti:Denis Bejuk(8)i Mario Duspara(12 sa 11m). LISTA STRIJELACA:10 zgoditaka: Boris Bihar (Voćin),8zgoditaka:Lovro Štefanec(Lukač-05),Vanja Dežmarić(Rezovac)i Tomislav Škvarić(Lukač-05),7 zgoditaka: Darko Kokoška(Mladost),6 zgoditaka: Siniša Subota (Rezovac),Stjepan Rajnović (Suhopolje),Zdenko Lončarek(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 972022-8 23
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 962132-7 20
3. Rezovac RezovacRezovac 961224-14 19
4. Voćin VoćinVoćin 953128-8 18
5. Lukač 05 LukačLukač 05 943226-15 15
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 942316-11 14
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 941414-15 13
8. Munja Veliki RastovacMunja 933314-14 12
9. Crnac CrnacCrnac 932417-24 11
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 923416-21 9
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 922518-20 8
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 912612-22 5
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 91268-41 5
14. Omladinac KorijaOmladinac 90273-30 2

Sljedeće kolo

Suhopolje - Dinamo (Č), Suhopolje, 24.10.2015. u 16,oo
Podravac (S) - Bilogora 1947, Sopje, 25.10.2015. u 15,oo
Zrinski (NB) - Lukač 05, Nova Bukovica, 25.10.2015. u 15,oo
Bratstvo - Munja, Gornje Bazje, 25.10.2015. u 15,oo
Voćin - Mikleuš, Voćin, 25.10.2015. u 15,oo
Crnac - Rezovac, Crnac, 25.10.2015. u 15,oo
Omladinac - Mladost (Čač), Korija, 25.10.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.