Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Papuk - Bratstvo         8 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Lončar,Hrženjak,Tašić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Deni Kelava(25,33,40 sa 11m i 70), Benjanim Radinković(20 i 51),Denis Velić(80)i Matej Mađaš(88),gosti:Mihael Stubičar(56)i Mario Karnik (62).

Napredak - Voćin         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Vencl,Špiranec, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:Roko Perić(10).

Lukač 05 - Zrinski (NB)         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Gašparić,Tatić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(8,21 i 32),Željko Medić(64 i 71),Antonio Babec(57)i Marko Bauman(90), gosti:Darijo Teodorović(48).

Crnac - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Babić,Grujić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(66),gosti:/.

Turanovac - Bilogora 1947         1 : 6 ( 1 : 2 )
Suci: Gomerčić,Herent,Šamu, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Pavao Djak(2),gosti:Marin Djak (32,44 i 69),Ivan Pernar(73 i 74)i Matej Ivoš(81).

Mladost (Čač) - Munja         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Puškarić,Ličinić Saša, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Ivo Dujmić(65).

Podravac (S) - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Valent,Djajkić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slaven Tomašević(32),gosti:Dejan Stanić(64)i Kristijan Medved(87). LISTA STRIJELACA : 13 zgoditaka: Deni Kelava (Papuk),11 zgoditaka: Darko Kokoška(Munja),10 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05),9 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 980117-4 24
2. Papuk OrahovicaPapuk 971135-13 22
3. Lukač 05 LukačLukač 05 963036-10 21
4. Mikleuš MikleušMikleuš 961224-19 19
5. Munja Veliki RastovacMunja 951320-11 16
6. Rezovac RezovacRezovac 942312-8 14
7. Crnac CrnacCrnac 942316-15 14
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 941417-17 13
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 932418-16 11
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 931521-24 10
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 930616-22 9
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 920718-25 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 90186-35 1
14. Napredak RušaniNapredak 90188-45 1

Sljedeće kolo

Papuk - Crnac, Orahovica, 26.10.2014. u 14,30
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 26.10.2014. u 14,3o
Munja - Podravac (S), Veliki Rastovac, 26.10.2014. u 14,3o
Zrinski (NB) - Mladost (Čač), Miljevci, 26.10.2014. u 14,3o
Voćin - Lukač 05, Voćin, 26.10.2014. u 14,3o
Bilogora 1947 - Napredak, Špišić Bukovica, 26.10.2014. u 14,3o
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 26.10.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.