Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Lukač 05 - Munja         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Kelečić,Matić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Egri(52i78),Javorović(61), Menegati(71)i Štefanec(89),Gosti:/

DOŠK - Bilogora 1947         9 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Herent,Siniša Ličinić,Šantić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(11,34),Ivan Mujić(14,22,49,64,71),Denis Velić(79),Danijel Podmanicki(80) Gosti:/

Crnac - Papuk         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,I.Blažević,Minauf, delegat: Ivica Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dejan Radosavljević(61) Gosti:Tomislav Bušljeta(33),Danijel Vurušić(38),Denis Prša(90)

Turanovac - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,Saša Ličinić, delegat: Darko Herent
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Marko Nemeth(47,49),Vinko Bračun(53 iz 11m)

Rezovac - Podravac (S)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Brkić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Dalibor Ladović(62),Vanja Dežmarić(89) Gosti:Marijan Granjaš(20)

Voćin - Gradina         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Babić,P.Ramić,Hrženjak, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Boris Bihar(6,23,68),Darijo Lončarek(28),Josip Andrejić(43)Ivica Gusić(85) Gosti:/

Pitomača - Mikleuš         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Valent,M.Vecko, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Denis Sidnjenko(23),Ivica Jurić(84) Gosti:Dino Lejlić(51),Kristijan Medved(85) *****LISTA STRIJELACA***** 10 golova:Ivan Mujić(D.O.Š.K.),8 glova:Josip Zajček(Podravac)i Darko Kokoška(Munja),7 golova: Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 972022-6 23
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 952230-9 17
3. Voćin VoćinVoćin 952217-10 17
4. Lukač 05 LukačLukač 05 944117-8 16
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 951316-12 16
6. Pitomača PitomačaPitomača 943221-15 15
7. Rezovac RezovacRezovac 941416-15 13
8. Turanovac TuranovacTuranovac 933310-11 12
9. DOŠK DolciDOŠK 932420-14 11
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 932413-24 11
11. Munja Veliki RastovacMunja 931515-21 10
12. Mikleuš MikleušMikleuš 922510-13 8
13. Crnac CrnacCrnac 92167-19 7
14. Gradina GradinaGradina 90092-39 0

Sljedeće kolo

Papuk - Turanovac, Orahovica, 27.10.2012. u 15,3o
Bilogora 1947 - Mikleuš, Špišić Bukovica, 28.10.2012. u 14,3o
Munja - Pitomača, Veliki Rastovac, 28.10.2012. u 14,3o
Gradina - Lukač 05, Gradina, 28.10.2012. u 14,3o
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 28.10.2012. u 14,3o
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 28.10.2012. u 14,3o
DOŠK - Crnac, Dolci, 28.10.2012. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.