Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Mladost (Čač) - Virovitica         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Valent,Minauf, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Ivan Mužar(6,56),Marko Nemeth(71) Gosti:Filip Škaro(59),Vlatko Lach(90)

Bilogora 1947 - Munja         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Blažević,Vinovrški, delegat: Darko Herent
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Dubravko Ivanković(10) Gosti:/

Pitomača - DOŠK         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec,Lončar,Vargović, delegat: Špondreht
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Lukač 05 - Voćin         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Šantić,Grujić, delegat: Blažičević
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Tomislav Škvarić(66) Gosti:/

Turanovac - Bratstvo         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Dežmarić,Krupa, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Ivan Mareković(61 iz 11m)Gosti:/

Gradina - Rezovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.,Ramić ,Vencl, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Matej Vujčić(53,56) Gosti:Dario Kovačević(25),Saša Jeftimija(82)

Mikleuš - Omladinac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić,Grđan,Ramić M., delegat: Gojko Babić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Slaven Slanac(9)

Crnac - Standard         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Đajkić,Marinović, delegat: Branko Zeman
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(6),Ivo Dujmić(9),Dominko Vorih(60) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 12 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 10 golova : Vedran Grubić(Virovitica), 9 golova : Ivan Vuković(Voćin), 8 golova : Danijel Podmanicki(Mladost), Kristijan Tadić(Virovitica)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 980138-5 24
2. Lukač 05 LukačLukač 05 980131-4 24
3. Pitomača PitomačaPitomača 953124-8 18
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 960327-17 18
5. Rezovac RezovacRezovac 952221-13 17
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 952213-11 17
7. Voćin VoćinVoćin 951320-9 16
8. Munja Veliki RastovacMunja 943216-13 15
9. Crnac CrnacCrnac 940514-25 12
10. Omladinac KorijaOmladinac 932410-19 11
11. Standard Nova ŠarovkaStandard 930610-29 9
12. DOŠK DolciDOŠK 922513-21 8
13. Gradina GradinaGradina 922514-23 8
14. Mikleuš MikleušMikleuš 911711-23 4
15. Turanovac TuranovacTuranovac 91086-31 3
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 90275-22 2

Sljedeće kolo

Virovitica - Standard, Virovitica, 22.10.2011. u 15,3o
Omladinac - Crnac, Korija, 23.10.2011. u 15,3o
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 23.10.2011. u 15,3o
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 23.10.2011. u 15,3o
Voćin - Turanovac, Voćin, 23.10.2011. u 15,3o
DOŠK - Lukač 05, Dolci, 23.10.2011. u 15,3o
Munja - Pitomača, Veliki Rastovac, 23.10.2011. u 15,3o
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 23.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.