Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Rezovac - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Lončar,Minauf, delegat: Stojanović
Gledatelja:400-Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Omladinac - Munja         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Vinovrški, delegat: Stipanić
Gledatelja:100-Strijelci:Domaći:Tomislav Beneta(78) Gosti:/

Turanovac - Gradina         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Orač, delegat: Vrbaslija
Gledatelja:70-Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matej Vujčić(30),Bruno Vorih(47)

Dinamo (KD) - DOŠK         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Strusa,Stanić,Ivačić, delegat: Špoljarić
Gledatelja:50-Strijelci:Domaći:Pero Jakovljević(3 iz 11m),Goran Rončević(87) Gosti:Alen Dedaj(17),Ivica Šalković(34)

Voćin - Bratstvo         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Valent,Grđan, delegat: Jambrešić
Gledatelja:100-Strijelci:Domaći:Marijan Ladović(4),Ivica Gusić(54),Ivan Vrkić(78) Gosti:/

Napredak - Bilogora 1947         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Blažević,Krupa, delegat: Lisak
Gledatelja:100-Strijelci:Domaći:Slađan Djak(19,58) Gosti:/

Crnac - Mladost (Čač)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Babić,Vencl, delegat: Uršanić
Gledatelja:100-Strijelci:Domaći:/ Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 10 golova : Stipo Đak(Bilogora), 8 golova : Andreas Černeli(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 981036-6 25
2. Lukač 05 LukačLukač 05 972026-4 23
3. Munja Veliki RastovacMunja 952219-6 17
4. Voćin VoćinVoćin 952218-9 17
5. Omladinac KorijaOmladinac 944117-8 16
6. Gradina GradinaGradina 942315-14 14
7. Turanovac TuranovacTuranovac 932411-16 11
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 932413-19 11
9. Napredak RušaniNapredak 930613-24 9
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 92259-17 8
11. Crnac CrnacCrnac 921610-18 7
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 921610-30 7
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 913511-23 6
14. DOŠK DolciDOŠK 912611-25 5

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 30.10.2010. u 15,3o
Bilogora 1947 - Crnac, Špišić Bukovica, 31.10.2010. u 14,3o
Bratstvo - Napredak, Gornje Bazje, 31.10.2010. u 14,3o
DOŠK - Voćin, Dolci, 31.10.2010. u 14,3o
Gradina - Dinamo (KD), Gradina, 31.10.2010. u 14,3o
Munja - Turanovac, Veliki Rastovac, 31.10.2010. u 14,3o
Rezovac - Omladinac, Rezovac, 31.10.2010. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.