Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Gradina - Crnac         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Šantić,Kečkiš, delegat: Duvnjak
Strijelci:Domaći:Milan Injac(23,68),Dejan Peić(34),Zoran Štauduar(82) Gosti:Marko Grgić(34),Darijo Najcer(84)

Lukač 05 - Bilogora 1947         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Orač,Špiranec, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(7,70),Andrejas Černeli(17,56),Davor Rajhert(34) Gosti:Kristijan Blažeković(84)

Munja - Rezovac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Minauf,Grđan, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Luka Milković(15),Josip Vida(55) Gosti:Kristijan Kiš(8)

Turanovac - Dinamo (KD)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Vecko M.,Grujić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Matija Jandrić(5),Milorad Šipka(14) Gosti:/

Bratstvo - DOŠK         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević,Kindler, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Goran Serenčeš(6,45),Slađan Djak(90) Gosti:Mario Kemper(62)

Sloga (Z) - Voćin         0 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Krmpotić,Krupa,Matić, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Stevo Srbić(17),Boris Bihar(29,41),Slobodan Simonović(51),Davor Jozić(53,75) ********** LISTA STRIJELACA ********** 7 golova Tihomir Šarić(Dinamo),Vedran Grubić(Omladinac),Mario Kemper (DOŠK) 6 golova Darijo Najcer(Crnac),Davor Rajhert(Lukač 05),Goran Serenčeš(Bratstvo) 5 golova Ivan Mareković(Turanovac)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 871015-5 22
2. Lukač 05 LukačLukač 05 853017-2 18
3. Voćin VoćinVoćin 944120-5 16
4. Omladinac KorijaOmladinac 850310-10 15
5. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 942311-7 14
6. Rezovac RezovacRezovac 834113-8 13
7. Munja Veliki RastovacMunja 831413-12 10
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 823312-8 9
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 822411-18 8
10. DOŠK DolciDOŠK 922513-23 8
11. Crnac CrnacCrnac 921610-17 7
12. Gradina GradinaGradina 812512-23 5
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 81168-27 4

Sljedeće kolo

Voćin - Omladinac, Voćin, 31.10.2009. u 14,30
DOŠK - Sloga (Z), Dolci, 31.10.2009. u 14,30
Dinamo (KD) - Bratstvo, Kapela Dvor, 31.10.2009. u 14,30
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 31.10.2009. u 14,30
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 31.10.2009. u 14,30
Gradina - Lukač 05, Gradina, 31.10.2009. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.