Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Podgorje - Rezovac         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kristić N.- Ličinić Saša- Hrženjak M., delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Pilinger (12),Nikolić (72),Tomić (74).

Mikleuš - Crnac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Brdarić M.- Brkić M., delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ivčić (66 sa 11m). Gosti : Perošević (37 ,62).

Bratstvo - Podravac (S)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G.- Vidović Volenik B.- Penava E., delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci: Domaći: /. Gosti: Babec (11).

Voćin - Sloga (Z)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Gašparić M.- Selenić H., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (67),Čović Ivan (79). Gosti : Mataija (19).

Slavonija - Gradina         9 : 3 ( 4 : 1 )
Suci: Majstorović L.- Maslać M.- Rakitničan D.., delegat: Đurđević
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Miler (29), Fotez (33,35,53),Dunković (43),Radonjić (50),Vencl (56),Novaković (70 sa 11m), Brozović (79). Gosti : Ivošević (17),Juhas (61),Čađavčan (63 sa 11m).

Mladost (Mi) - Borova         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Sin.- Grujić B.- Majstorović Ivona, delegat: Moslavac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Keler (58),Pejazić (79). Gosti : Hodak (33),Obžetić (45,84).

Dinamo (Č) - Mladost (Čač)         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Loparac M.- Vukman D., delegat: Borbaš
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ibričić (17,79),Dorinka (22),Jaklić (36),Rukavina (47). Gosti : Periša (59),Mužar (82).

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 980122-4 24
2. Voćin VoćinVoćin 972022-9 23
3. Mikleuš MikleušMikleuš 970225-13 21
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 952225-16 17
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 951324-12 16
6. Rezovac RezovacRezovac 934218-12 13
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 941420-16 13
8. Borova BorovaBorova 941425-22 13
9. Podgorje PodgorjePodgorje 930616-30 9
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 922512-22 8
11. Crnac CrnacCrnac 922516-28 8
12. Slavonija SladojevciSlavonija 921616-23 7
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 921612-25 7
14. Gradina GradinaGradina 901812-33 1

Sljedeće kolo

Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 23.10.2021. u 15:00
Borova - Dinamo (Č), Borova, 24.10.2021. u 15:00
Gradina - Mladost (Mi), Gradina, 24.10.2021. u 15:00
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 24.10.2021. u 15:00
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 24.10.2021. u 15:00
Crnac - Bratstvo, Crnac, 24.10.2021. u 15:00
Podgorje - Mikleuš, Podgorje, 24.10.2021. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.