Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Mikleuš - Crnac         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gojmerac,Blažević,Grujić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(7 iz 11m,47,52,88),Bruno Hlavaček)

Sloga (Z) - Lukač 05         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Strusa,Minauf,Vencl, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Alen Dedaj(29,34,37) Gosti:Ivan Škrablin(10),Ivica Ferenčević(55)

Sokol - Omladinac         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Keškiš,Vecko Mario,Kindler, delegat: Moslavac
sTRIJELCI:Domaći:Matej Vujčić(25,44),Mario Horvat(50,65),Bruno vorih(72),Mario Santo(80),Dubravko Kovačić(87)

Dinamo (KD) - Turanovac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Šantić,Špoljarić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(50 iz 11m,76)

Munja - Gradina         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Krmpotić,Valent,Grđan, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Tomislav Crljenić(22),Dejan Brusač(25),Josip Vida(45),Darko Kokoška(50,65),Dario Uršanić(58) Gosti:Milan Injac(85 iz 11m)

Bratstvo - Rezovac         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Babić,Ramić Pavo,Dežmarić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Domagoj Hercigonja(3),Ilija Trivanović(31),Danijel Brođanac(38),Krunoslav Mijatović(49),Mario Bukvić(82)

Bilogora 1947 - Voćin         2 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vinovrški,Fabijanac,Ivačić, delegat: Stipanić
Strijelci:Domaći:Stipo Djak(52 iz 11 m,69) Gosti:Ivica Gusić(18),Ivan Vuković(34),Emanuel Jaković(43),Igor Dunković(69)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 971129-7 22
2. Lukač 05 LukačLukač 05 971126-12 22
3. Voćin VoćinVoćin 962119-7 20
4. Munja Veliki RastovacMunja 960320-7 18
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 951319-13 16
6. Turanovac TuranovacTuranovac 943217-11 15
7. Omladinac KorijaOmladinac 942315-17 14
8. Sokol MilanovacSokol 931516-17 10
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 931516-21 10
10. Gradina GradinaGradina 93068-22 9
11. Crnac CrnacCrnac 92168-21 7
12. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 913511-14 6
13. Rezovac RezovacRezovac 92074-19 6
14. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 912611-31 5

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 2.11.2008. u 14,00
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 2.11.2008. u 14,00
Crnac - Bratstvo, Crnac, 2.11.2008. u 14,00
Gradina - Mikleuš, Gradina, 2.11.2008. u 14,00
Turanovac - Munja, Turanovac, 2.11.2008. u 14,00
Omladinac - Dinamo (KD), Korija, 2.11.2008. u 14,00
Sloga (Z) - Sokol, Zdenci, 2.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.