Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Suhopolje - Omladinac         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Kečkiš,Grujić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(54 sa 11m),Antonio Babec(55),Zdenko Lončarek(70),Davor Podnar(75)i Matej Androš(79),gosti:/.

Podravac (S) - Lukač 05         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Špiranec,Szebenji, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 40. Strijelci : domaći:/,gosti:Tomislav Škvarić(61,65 i 89) i Andreas Černeli(76).

Bilogora 1947 - Munja         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Majstorović L.,Herent, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Stipo Đak(15),gosti:Mateo Jerešić (85).

Zrinski (NB) - Mikleuš         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Puškarić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Kušen(34)i Antonio Striber (78),gosti:Danijel Podmanicki(18 i 72) i Ivan Ivčić(13).

Bratstvo - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Vidović-Volenik, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Marin Đurđević(48),gosti:Siniša Subota(16 i 60).

Voćin - Dinamo (Č)         5 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Vecko,Loparac,Hrženjak, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Boris Bihar(21 i 44),Mario Barić(19),Alen Šimoni(38)i Emanuel Jaković(81), gosti:Denis Vurdelja(50)i Velimir Tresk(68). Zbog poplavljenog igrališta u Voćinu utakmica se odgađa do daljnjega. Sporazumom klubova utakmica će se odigrati u nedjelju 29.11.2015.g. sa početkom u 13,oo sati.

Crnac - Mladost (Čač)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Stojnović, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Damjan(88),gosti:/. LISTA STRIJELACA:9 zgoditaka:Boris Bihar(Voćin), 8 zgoditaka: Lovro Štefanec (Lukač-5)i Vanja Dežmarić(Rezovac),7 zgoditaka:Darko Kokoška (Mladost)i Tomislav Škvarić(Lukač-05),6 zgoditaka: Siniša Subota(Rezovac),Zdenko Lončarek(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 862020-8 20
2. Rezovac RezovacRezovac 860223-13 18
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 852129-7 17
4. Voćin VoćinVoćin 852127-7 17
5. Lukač 05 LukačLukač 05 842223-12 14
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 842216-9 14
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 841314-12 13
8. Munja Veliki RastovacMunja 832312-12 11
9. Crnac CrnacCrnac 831415-22 10
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 822414-19 8
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 821516-18 7
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 81169-19 4
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 81167-40 4
14. Omladinac KorijaOmladinac 80172-29 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bilogora 1947, Lukač, 17.10.2015. u 16,oo
Omladinac - Podravac (S), Korija, 18.10.2015. u 16,oo
Mladost (Čač) - Suhopolje, Čačinci, 18.10.2015. u 16,oo
Dinamo (Č) - Crnac, Četekovac, 18.10.2015. u 16,oo
Rezovac - Voćin, Rezovac, 18.10.2015. u 16,oo
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 18.10.2015. u 16,oo
Zrinski (NB) - Munja, Nova Bukovica, 18.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.