Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Bratstvo - Podravac (S)         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Trupina,Gašparić,Tatić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Topić(27 i 36),Mario Pšihistal(22)i Renato Karačić(33),gosti:/. Prekid u 53 minuti jer gosti nisun imali dovoljan broj igrača za nastavakn utakmkice,pa se ista temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjrcanjima HNS registrira postignutim rezultatom a protiv NK Podaravac podnosi se prijava radi pokretanja disciplkinskog postupka.

Mikleuš - Mladost (Čač)         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Špoljarić,Babić,Tašić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jurica Kraljik(17 i 44),Ivica Marjanović(26),Hrvoje Kraljik(74)i Tomislav Giber(78),gosti:Stipica Bušljeta(5)i Tomislav Perković(55).

Munja - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Šantić,Vidović.Volenik, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:/.

Zrinski (NB) - Napredak         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Matić,Blažević I.,Djajkić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Luka Jozing(54 i 87),Darijo Teodorović(6),Drago Zdelar(24),Antonijo Kušen (27)i Antonio Striber(76),gosti:Mario Jozić(43).

Voćin - Turanovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Stojnović,Szebenji, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(42)i Goran Kizivat (77),gosti:/.

Bilogora 1947 - Crnac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Vecko I.,Orač, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Dragan Pavoković(56)i Dejan Prša(88).

Rezovac - Papuk         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Brdarić L.,Minauf D., delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Goran Serenčeš(11 i 76 sa 11m), gosti:Deni Kelava(34 sa 11m)i Benjamin Špoljarić (68). LISTA STRIJELACA: 11 zgoditaka:Darko Kokoška (Munja),9 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk)iBenjamin Špoljarić (Papuk),7 zgoditaka:Nikola Kristić (Voćin),Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 870116-4 21
2. Papuk OrahovicaPapuk 861127-11 19
3. Lukač 05 LukačLukač 05 853029-9 18
4. Mikleuš MikleušMikleuš 851222-18 16
5. Rezovac RezovacRezovac 842212-7 14
6. Munja Veliki RastovacMunja 841319-11 13
7. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 841316-10 13
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 832316-8 11
9. Crnac CrnacCrnac 832315-15 11
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 831421-23 10
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 820617-23 6
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 820610-21 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 80175-29 1
14. Napredak RušaniNapredak 80178-44 1

Sljedeće kolo

Papuk - Bratstvo, Orahovica, 18.10.2014. u 16,oo
Napredak - Voćin, Rušani, 18.10.2014. u 16,oo
Lukač 05 - Zrinski (NB), Lukač, 18.10.2014. u 16,oo
Crnac - Rezovac, Crnac, 19.10.2014. u 16,oo
Turanovac - Bilogora 1947, Turanovac, 19.10.2014. u 16,oo
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 19.10.2014. u 16,oo
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 19.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.