Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Lukač 05 - Crnac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Vidović,Brkić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Đureš(62)i Tomislav Škvarić(72 sa 11m),gosti:Saša Šorman(74).

Papuk - DOŠK         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Ivačić,Špiranec,Orač, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Benjamin Špoljarić(31,37,57 i 80),Mladen Filipović(25),Matej Šimek(40)i Antonio Vratković(69),gosti:/.

Napredak - Podravac (S)         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Herent.,Ličinić Saša,Gašparić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Zagorac(6,12,26 in 63), Mateo Jugović(19),Stjepan Rajnović(56),Antonio Jugović(60 sa 11m)i Jasmin Božić(87),gosti:Slaven Tomašević(90).

Bilogora 1947 - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Babić,Đajkić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mikleuš - Rezovac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Blažević I.,Grujić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(48)i Ivica Marjanović(83),gosti: Aleksandar Matijašević(65).

Voćin - Mladost (Čač)         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Špoljarić,Vecko M.,Vencl, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(4 i 15),Đerđ Pecolaj(31 i 61),Ivan Čović(75)i Ivica Gusić(90), gosti: Velimir Tresk(44 i 55).

Munja - Turanovac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Minauf, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(28 i 39)i Ivo Dujmić(74),gosti:Ante Čavić(56 autogol). *****LISTA STRIJELACA***** 13 golova : Ivan Vuković(Voćin)i Darko Kokoška(Munja),10 golova : Srećko Jelen(Crnac), 8 golova : Siniša Vlaisavljević(Bilogora), 7 golova : Benjamin Špoljarić(Papuk),Mario Zagorac(Napredak),Marko Nemeth(Mladost),Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 861131-9 19
2. Papuk OrahovicaPapuk 860227-9 18
3. Lukač 05 LukačLukač 05 852124-9 17
4. Munja Veliki RastovacMunja 851220-12 16
5. Mikleuš MikleušMikleuš 851215-9 16
6. Crnac CrnacCrnac 850326-16 15
7. Pitomača PitomačaPitomača 841317-10 13
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 832323-17 11
9. Napredak RušaniNapredak 831422-24 10
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 831412-18 10
11. Rezovac RezovacRezovac 830515-17 9
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 820615-29 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 81077-36 3
14. DOŠK DolciDOŠK 80082-41 0

Sljedeće kolo

Pitomača - Mikleuš, Pitomača, 19.10.2013. u 15,30
Turanovac - Lukač 05, Turanovac, 20.10.2013. u 15,30
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 20.10.2013. u 15,30
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 20.10.2013. u 15,30
DOŠK - Napredak, Dolci, 20.10.2013. u 15,30
Rezovac - Papuk, Rezovac, 20.10.2013. u 15,30
Crnac - Bilogora 1947, Crnac, 20.10.2013. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.