Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Virovitica - Crnac         10 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Strusa,Loparac,Ivan Vecko, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Vedran Grubić(11,17,26,42),Kristijan Tadić(23)Ante Mikulić(51,73),Filip Škaro(63,75)Renato Karačić(89) Gosti:/

Standard - Mikleuš         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Đajkić,Minauf, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja.120.Strijelci:Domaći:Marijan Makar(69 iz 11m),Mario Nukić(85) Gosti:Benjamin Pejazić(13)

Omladinac - Gradina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec,Grujić,Ivačić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Renato Giba(49) Gosti:/

Rezovac - Turanovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gašparić,Gebaj,Vargović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja.120.Strijelci:Domaći:Nikola Suvajac(33 iz 11m),Saša Jeftinija(42),Nikola Petrović(59),Vanja Dežmarić(64) Gosti:/

Bratstvo - Lukač 05         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Blažević,Dežmarić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Goran Mrazović(2),Lovro Štefanec(23),Nikola Menegati(25)

Voćin - Pitomača         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Babić,Siniša Ličinić,Valent, delegat: Branko Zeman
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Ivan Vuković(1,29),Ante Vicić(8) Gosti:Davor Jozić(87 ag)

DOŠK - Bilogora 1947         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Sertić,Pavo Ramić,Saša Ličinić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Boris Sobodić(7),Mario Kemper(33,37,60),Danijel Vurušić(69),Josip Gotler(89) Gosti:Kristijan Blažeković(13),Alen Zorić(56)

Munja - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Lončar,Šantić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(39,61) Gosti:Velimir Tresk(4) *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 10 golova : Vedran Grubić(Virovitica), 9 golova : Ivan Vuković(Voćin), 8 golova : Danijel Podmanicki(Mladost), Kristijan Tadić(Virovitica) i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 880036-2 24
2. Lukač 05 LukačLukač 05 870130-4 21
3. Pitomača PitomačaPitomača 852124-8 17
4. Voćin VoćinVoćin 851220-8 16
5. Rezovac RezovacRezovac 851219-11 16
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 850324-15 15
7. Munja Veliki RastovacMunja 843116-12 15
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 842212-11 14
9. Crnac CrnacCrnac 830511-25 9
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 830510-26 9
11. Omladinac KorijaOmladinac 82249-19 8
12. DOŠK DolciDOŠK 821513-21 7
13. Gradina GradinaGradina 821512-21 7
14. Mikleuš MikleušMikleuš 811611-22 4
15. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 80265-21 2
16. Turanovac TuranovacTuranovac 80085-31 0

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Virovitica, Čačinci, 16.10.2011. u 15,3o
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 16.10.2011. u 15,3o
Pitomača - DOŠK, Pitomača, 16.10.2011. u 15,3o
Lukač 05 - Voćin, Lukač, 15.10.2011. u 15,3o
Turanovac - Bratstvo, Turanovac, 16.10.2011. u 15,3o
Gradina - Rezovac, Gradina, 16.10.2011. u 15,3o
Mikleuš - Omladinac, Mikleuš, 15.10.2011. u 15,3o
Crnac - Standard, Crnac, 16.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.