Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Lukač 05 - Crnac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Herent,Gašparić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100.Strijelci:Domaći:Kristijan Pakšec(90) Gosti:/

Mladost (Čač) - Napredak         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Krmpotić,P.Ramić,Grđan, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Perković(32)i Mužar(78 sa 11m), gosti:Božić(15),

Bilogora 1947 - Voćin         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,M.Vecko,Ivačić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/ ; gosti:Vrkić(89),

Bratstvo - Dinamo (KD)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Lončar,Šantić, delegat: Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Pavlek(11),D.Brođanac(56)i Hor- vat(80), gosti: I.Horvat(22),

DOŠK - Turanovac         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Loparac,Đajkić,Velić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dedaj(45i70),Kemper(32)i Volenik (35), gosti: Sudarić(87),

Gradina - Omladinac         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: M.Ramić,Blažević,Krupa, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Duvnjak(16) i Injac (22), gosti:Barić(64i66),Giba(20)i Križanović (36 autogol)

Munja - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Saša Ličinić,Valent, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/ ; gosti:Ladović(31) *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 10 golova : Stipo Đak(Bilogora), 8 golova : Andreas Černeli(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 880036-6 24
2. Lukač 05 LukačLukač 05 871026-4 22
3. Munja Veliki RastovacMunja 852119-5 17
4. Voćin VoćinVoćin 842215-9 14
5. Omladinac KorijaOmladinac 834116-8 13
6. Gradina GradinaGradina 832313-14 11
7. Turanovac TuranovacTuranovac 832311-14 11
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 832313-17 11
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 82249-14 8
10. Crnac CrnacCrnac 820610-18 6
11. Napredak RušaniNapredak 820611-24 6
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 820610-30 6
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 81259-21 5
14. DOŠK DolciDOŠK 81169-23 4

Sljedeće kolo

Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 24.10.2010. u 15,3o
Omladinac - Munja, Korija, 24.10.2010. u 15,3o
Turanovac - Gradina, Turanovac, 24.10.2010. u 15,3o
Dinamo (KD) - DOŠK, Kapela Dvor, 24.10.2010. u 15,3o
Voćin - Bratstvo, Voćin, 24.10.2010. u 15,3o
Napredak - Bilogora 1947, Rušani, 24.10.2010. u 15,3o
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 24.10.2010. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.