Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Rezovac - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Gobac M., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Buzuk (1). Gosti : Dorinka (20).

Mladost (Čač) - Mladost (Mi)         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Kristić N.- Kovač S.- Lješčak Mario, delegat: Stošić
Gledatelja 75. Strijelci :Domaći : Ugarković (5,25,85),Ramić (8 sa 11m), Ognjenović (23), Grabovac (88 autogol). Gosti : /.

Borova - Slavonija         7 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Presečan M.- Vidović-Volenik B.- Resler T., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 20. Strijelci :Domaći : Hodak (25 sa 11m, 36),Jelovečki (45),Slipčević (59),Peula(71),Obžetić (82,84). Gosti : Fotez (8),Novaković (88).

Gradina - Voćin         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš N.- Grujić B.- Majstorović Ivona, delegat: Služek
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ivošević (89). Gosti : Perić Franjo (42,44,74 sa 11m ),Vuković (62),

Sloga (Z) - Bratstvo         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša- Stojnović Z.- Pastuović L.., delegat: Blažević I.
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Turković (9),Ciglar (44,65),Prlić (67,78). Gosti : Bajivić (11).

Podravac (S) - Mikleuš         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Lončar M.- Ličinić Saša- Selenić H., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Šoštar (1),Kucljak (36),Lončarek (44 sa 11m). Gosti : /.

Crnac - Podgorje         3 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Gašparić M.- Loparac M., delegat: Radočaj
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći : Marić (55),Nikolić (83),Piskač (87). Gosti : Horvat (11),Krmpotić T (58),Grizelj (60,64,88),Blažinčić (80),Feketija (83).

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 870121-4 21
2. Mikleuš MikleušMikleuš 870124-11 21
3. Voćin VoćinVoćin 862020-8 20
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 851223-10 16
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 842220-14 14
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 841318-11 13
7. Rezovac RezovacRezovac 824215-12 10
8. Borova BorovaBorova 831422-20 10
9. Podgorje PodgorjePodgorje 830516-27 9
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 822412-21 8
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 821510-22 7
12. Crnac CrnacCrnac 812514-27 5
13. Slavonija SladojevciSlavonija 81167-20 4
14. Gradina GradinaGradina 80179-24 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Rezovac, Podgorje, 17.10.2021. u 15:00
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 17.10.2021. u 15:00
Bratstvo - Podravac (S), Gornje Bazje, 16.10.2021. u 15:00
Voćin - Sloga (Z), Voćin, 17.10.2021. u 15:00
Slavonija - Gradina, Sladojevci, 17.10.2021. u 15:00
Mladost (Mi) - Borova, Miljevci, 17.10.2021. u 15:00
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 17.10.2021. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.