Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Mladost (Čač) - Voćin         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ M.-Rakitničan D.- Gobac M., delegat: Zagorac
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Ramić (75). Gosti : Čović Josip(30),Ivić (48),Čović Hrvoje (83).

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Hrženjak M.-Pastuović L., delegat: Đurđević
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći : Najcer (52). Gosti : Dorinka (54).

Borova - Slavonija         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Kristić N.-Ferić M.-Brkić M., delegat: Stošić
Gledatelja 115. Strijelci :Domaći : Obžetić (22). Gosti : Jerešić (10),Vračarić (16 autogol).

Omladinac - Mladost (Mi)         1 : 11 ( 1 : 5 )
Suci: Cafuta D.-Majstorović Ivona-Maslać M., delegat: Stipanić
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Jeličić (45). Gosti : Ibričić (1,51),Keler (7,61 sa 11m), Podmanicki (10,30,40),Nemeth (52,57),Lehpamer (69),Matijević (75).

Sloga (Z) - Bratstvo         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.-Kečkiš N.-Gašparić M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Turković (45),Duspara M (54),Vratković (79). Gosti :/.

Podravac (S) - Bušetina 1947         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.-Ličinić Saša- Szebenji M., delegat: Penava
Gledatelja 350. Strijelci :Domaći : Lončarek (43 sa 11m). Gosti : Brlas (27),Štefanec (50),Petrinić (69 sa 11m).

Gradina - Rezovac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović N.-Duvnjak D.-Strusa A., delegat: Babić G.
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Juhas (37 sa 11m). Gosti : Krznarić (80).

Ćeralije - Mikleuš         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan M.-Grujić B.- Kovač S., delegat: Fabijanac
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Perić Franjo (6,9 sa 11m, 83),Jozić (19). Gosti : /.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 862028-6 20
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 861130-7 19
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 860226-9 18
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 860217-11 18
5. Mikleuš MikleušMikleuš 842214-12 14
6. Voćin VoćinVoćin 842213-12 14
7. Borova BorovaBorova 840416-18 12
8. Gradina GradinaGradina 831421-21 10
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 831417-21 10
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 830519-14 9
11. Rezovac RezovacRezovac 823314-15 9
12. Slavonija SladojevciSlavonija 830510-20 9
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 822412-15 8
14. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 822411-21 8
15. Omladinac KorijaOmladinac 810712-41 3
16. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 80266-23 2

Sljedeće kolo

Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 4.10.2020. u 16:00
Rezovac - Ćeralije, Rezovac, 4.10.2020. u 16:00
Bušetina 1947 - Gradina, Bušetina, 4.10.2020. u 16:00
Bratstvo - Podravac (S), Gornje Bazje, 3.10.2020. u 16:00
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 4.10.2020. u 16:00
Slavonija - Omladinac, Sladojevci, 4.10.2020. u 16:00
Dinamo (Č) - Borova, Četekovac, 4.10.2020. u 16:00
Voćin - Mladost 1930 (Čađ), Ćeralije, 4.10.2020. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.