Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Graničar Bušetina - Mladost (Čač)         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović- Grujić- Resler T., delegat: Tkalčec
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Petrinić (16,65),Meseš (45),Topić (70),Pavlak (84). Gosti : Ugarković (19),Jukić Marko(88).

Mikleuš - Sloga (Z)         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G.- Valent T.- Sertić J., delegat: Blažević I.
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Šantić (25),Mrva (82). Gosti : Ciglar (10,55,81),Nikolić (90).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Kovač S.- Moslavac K., delegat: Stipanić
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : /. Gosti: Ibričić (11),Podmanicki (89 sa 11m).

Omladinac - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina B.- Penava E.- Lješčak Mario, delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Novaković Mihael (55).

Borova - Bratstvo         6 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš N.-Gašparić M.- Matić M., delegat: Babić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Holec (1,53,80,87),Obžetić (55),Gegić (58). Gosti : Bajivić (30),Ivanković (52),Pšihistal (64).

Rezovac - Podravac (S)         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gebaj M.- Majstorović Ivona- Brkić M., delegat: Jelić
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Dežmarić (15,62,63),Bazijanac (16,41,66),Kovačević (81).

Voćin - Dinamo (Č)         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej J.- Selenić H.- Hrženjak M. , delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći :Gusić (57,88 sa 11m ),Barić(67),Čović I. (90). Gosti : Kokoška (52).***LISTA STRIJELACA***10 golova Petrinić Karlo (Graničar Bušetina) 8 Bazijanac Patrik (Rezovac) Grubić Vedran (Omladinac) Holec Tomislav (Borova) 7 Jančić Josip (Mikleuš) 6 Beneš Milenko (2 KU) (Podravac) Brlas Janko (3 KU) (Graničar Bušetina) Ciglar Danijel (Sloga) Dežmarić Vanja (Rezovac) Mužar Ivan (1 KU) (Mladost (Čač)) Obžetić Darko (1 KU) (Borova) 5 Gusić Ivica (1 KU) (Voćin) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) Škvarić Tomislav (Omladinac)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 861130-8 19
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 860219-9 18
3. Mikleuš MikleušMikleuš 860223-15 18
4. Borova BorovaBorova 851221-15 16
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 850323-15 15
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 842224-16 14
7. Omladinac KorijaOmladinac 841320-14 13
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 841317-11 13
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 840417-20 12
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 831413-11 10
11. Voćin VoćinVoćin 821512-20 7
12. Slavonija SladojevciSlavonija 81167-20 4
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 81169-26 4
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 80087-42 0

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Graničar Bušetina, Četekovac, 20.10.2019. u 15:00
Podravac (S) - Voćin, Sopje, 20.10.2019. u 15:00
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 20.10.2019. u 15:00
Slavonija - Borova, Sladojevci, 20.10.2019. u 15:00
Mladost (Mi) - Omladinac, Miljevci, 20.10.2019. u 15:00
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Crnac, 20.10.2019. u 15:00
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 20.10.2019. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.