Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Lukač 05 - Slavonija         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Majstorović I.,Melinčević, delegat: Abalić
Gledatelja 120. Strijelci: Domaći: Lončar(42 sa 11m,83) Šoštar(49,51). Gosti: I. Dunković(73).

Graničar (Ok) - Sloga (Z)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Moslavac L.,Kovač S., delegat: Kuzman
Dogovor klubova. Gledatelja 89. Strijelci: Domaći:/. Gosti: Dedaj(71) Pranjić(86).

Suhopolje - Podravac (S)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vicić,Šantić,Majstorović D., delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Ivačić(27,67) Lončarek(34) Ibriks(40,59,82) Grljak(49). Gosti:/.

Mladost (Čač) - Voćin         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Božić,Ličinić Saša,Valent, delegat: Zagorac
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Ugarković(10,64) Ramić(57 sa 11m) Nemeth(76). Gosti: E. Jaković(15 sa 11m) Tašić(55).

Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Culej,Kokorić,Penava E., delegat: Špiranec
Gledatelj 70. Strijelci: Domaći:Kokoška(40). Gosti:Mudri(12,56) Šomođi(15) Perošević(34).

Rezovac - Bušetina 1947         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Ferić,Kovač D., delegat: Radočaj
Gledatelja 250. Strijelci: Domaći:Dežmarić(68). Gosti:Bušetinčan(8,70) J. Brlas(45,77) Sabo(84).

Bratstvo - Mikleuš         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Brkić,Moslavac K., delegat: Blažević I.
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:Kristić(1,10,46) Karnik(66) Milinović(86). Gosti:Ivčić(17).**** LISTA STRIJELACA***13 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 12 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947) 9 Lončarek Zdenko (Suhopolje),Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 8 Juhas Zvonimir (5 KU) (Bratstvo) 7 Dedaj Alen (SLOGA),Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 6 Bušetinčan Darko (BUŠETINA 1947)Bušljeta David (SLOGA)Dunković Igor (2 KU) (Slavonija)Grizelj Marino (HNK Lukač-05)Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Jaković Emanuel (4 KU) (Voćin)Jančić Josip (Mikleuš) Nemeth Marko (Mladost (Čač))Šoštar Josip (HNK Lukač-05)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 870129-11 21
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 870130-14 21
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 860240-9 18
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 852121-9 17
5. Lukač 05 LukačLukač 05 850319-15 15
6. Rezovac RezovacRezovac 841322-18 13
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 831419-13 10
8. Mikleuš MikleušMikleuš 831413-19 10
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 822415-26 8
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 822412-26 8
11. Voćin VoćinVoćin 821512-20 7
12. Slavonija SladojevciSlavonija 82159-19 7
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 820610-32 6
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 80177-27 1

Sljedeće kolo

Podravac (S) - Lukač 05, Nova Šarovka, 14.10.2018. u 16:00
Mikleuš - Suhopolje, Mikleuš, 14.10.2018. u 16:00
Bušetina 1947 - Bratstvo, Bušetina, 14.10.2018. u 16:00
Sloga (Z) - Rezovac, Zdenci, 14.10.2018. u 16:00
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok), Čađavica, 14.10.2018. u 16:00
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 14.10.2018. u 16:00
Slavonija - Mladost (Čač), Sladojevci, 14.10.2018. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.