Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 8. kola

Lukač 05 - Bilogora 1947         7 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Kečkiš,Ramić M.,Vidović, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(20,55,63,70),Josip Rajnović(22,61),Slađan Djak(29) Gosti:Matej ivoš(39),Stipo Djak(87)

Voćin - Bratstvo         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Minauf,Grđan, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Igor Dunković(7),Ivan Vuković(86) Gosti:Danijel Brođanac(60)

Rezovac - Mikleuš         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Vecko Mario, delegat: Ferenčević
Strijelci:Gosti:Zlatko Šantić(36)

Crnac - Munja         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Saša,Ramić Pavo, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Gosti:Darko Kokoška(81)

Gradina - Dinamo (KD)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Blažević,Marinović, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Vanja Špoljarić(20),Milan Injac(82) Gosti:Dražen Posavac(23)

Turanovac - Sokol         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gojmerac,Ivačić,Barčan, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Ivan Mareković(47,72),Josip Šuvak(67)

Omladinac - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko Ivan,Lončar Mladen,Dežmarić, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(72) Gosti:Anđelko Jaković(10)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 871024-9 22
2. Mikleuš MikleušMikleuš 861124-7 19
3. Voćin VoćinVoćin 852115-5 17
4. Munja Veliki RastovacMunja 850314-6 15
5. Turanovac TuranovacTuranovac 842216-10 14
6. Omladinac KorijaOmladinac 842215-10 14
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 841316-11 13
8. Gradina GradinaGradina 83057-16 9
9. Sokol MilanovacSokol 82159-17 7
10. Crnac CrnacCrnac 82158-16 7
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 821511-21 7
12. Rezovac RezovacRezovac 82064-14 6
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 812510-13 5
14. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 81259-27 5

Sljedeće kolo

Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 25.10.2008. u 15,30
Sloga (Z) - Lukač 05, Zdenci, 26.10.2008. u 14,30
Sokol - Omladinac, Milanovac, 26.10.2008. u 14,30
Dinamo (KD) - Turanovac, Kapela Dvor, 26.10.2008. u 14,30
Munja - Gradina, Veliki Rastovac, 26.10.2008. u 14,30
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 26.10.2008. u 14,30
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 26.10.2008. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.