Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Suhopolje - Podravac (S)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Valent,Vidović-Volenik, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Jugović(49 i 74),Davor Perković(10)i Davor Podnar(79),gosti:/.

Omladinac - Crnac         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Duvnjak,Orač, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Filip Kovačević(34), Danijel Kubatov(40),Vinko Bračun(55), Dario Petrović(71)i Josip Damjan(86).

Mladost (Čač) - Voćin         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Stojnović,Szebenji, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(15 i 89),gosti:/.

Dinamo (Č) - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Minauf D.,Selenić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(63),gosti:Ivan Topić (16).

Rezovac - Zrinski (NB)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Blažević I.,Špiranec, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Aleksandar Matijašević(55)i Vanja Dežmarić(90),gosti:Luka Jozing(12).

Mikleuš - Bilogora 1947         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Babić,Vidović F., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Potočki(21 i 54)i Josip Jančić(22),gosti:/.

Munja - Lukač 05         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Brdarić L.,Jugović, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(32),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 8 zgoditaka: Lovro Štefanec (Lukač-05)i Vanja Dežmarić(Rezovac),7 zgoditaka: Boris Bihar(Voćin),Darko Kokoška(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 752017-6 17
2. Rezovac RezovacRezovac 750221-12 15
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 742124-7 14
4. Voćin VoćinVoćin 742122-5 14
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 742115-7 14
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 741214-11 13
7. Lukač 05 LukačLukač 05 732219-12 11
8. Munja Veliki RastovacMunja 731311-11 10
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 722312-14 8
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 721414-15 7
11. Crnac CrnacCrnac 721414-22 7
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 71157-36 4
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 71068-18 3
14. Omladinac KorijaOmladinac 70162-24 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Omladinac, Suhopolje, 10.10.2015. u 16,oo
Podravac (S) - Lukač 05, Sopje, 11.10.2015. u 16,oo
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 11.10.2015. u 16,oo
Zrinski (NB) - Mikleuš, Nova Bukovica, 11.10.2015. u 16,oo
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 11.10.2015. u 16,oo
Voćin - Dinamo (Č), Voćin, 29.11.2015. u 13,00
Crnac - Mladost (Čač), Crnac, 11.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.