Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Papuk - Bilogora 1947         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Vencl,Selenić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Denis Kiris(60 i 87),Deni Kelava(70 sa 11m)i Benjamin Špoljarić(75),gosti: Matej Ivoš(7)i Mario Krajc(90).

Napredak - Munja         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Orač,Tatić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivo Dujmić(5 i 57),Ivan Blažević(59)i Darko Kokoška(67).

Lukač 05 - Mikleuš         7 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Špiranec, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Ivačić(50,55 i 70),Lovro Štefanec(3 i 60 sa 11m),Alen Đureš(5)i Željko Medić (63),gosti:Dino Lejlić(39)i Dino Radonjić(79 sa 11m).

Rezovac - Bratstvo         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Šantić,Herent, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(90).gosti:/.

Crnac - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(31)i Ivan Ivčić(90), gosti:/.

Turanovac - Zrinski (NB)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Minauf D.,Kokorić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Jozing(70),Drago Zdelar(80)i Mario Habuš(90).

Mladost (Čač) - Podravac (S)         4 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Hrženjak,Djajkić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Srećko Jelen(5,21 sa 11m i 26 sa 11m)i Stipica Bušljeta(8),gosti:Antonio Krušelj (43)i Marko Matić(55 sa 11m). LISTA STRIJELACA:11 zgoditaka:Darko Kokoška (Munja),8 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk)i Benjamin Špoljarić(Papuk),7 zgoditaka:Lovro Štefanec (Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 760125-9 18
2. Voćin VoćinVoćin 760114-4 18
3. Lukač 05 LukačLukač 05 752029-9 17
4. Rezovac RezovacRezovac 741210-5 13
5. Mikleuš MikleušMikleuš 741217-16 13
6. Munja Veliki RastovacMunja 740319-11 12
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 731319-18 10
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 731310-9 10
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 722312-8 8
10. Crnac CrnacCrnac 722313-15 8
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 720517-19 6
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 720510-19 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 70165-27 1
14. Napredak RušaniNapredak 70167-38 1

Sljedeće kolo

Bratstvo - Podravac (S), Gornje Bazje, 12.10.2014. u 16,oo
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 12.10.2014. u 16,oo
Munja - Lukač 05, Veliki Rastovac, 12.10.2014. u 16,oo
Zrinski (NB) - Napredak, Miljevci, 12.10.2014. u 16,oo
Voćin - Turanovac, Voćin, 12.10.2014. u 16,oo
Bilogora 1947 - Crnac, Špišić Bukovica, 12.10.2014. u 16,oo
Rezovac - Papuk, Rezovac, 12.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.