Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Pitomača - Crnac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Blažević I.,Gašparić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:David Sidnjenko(18),Tihomir Tenjeri(29)i Renato Giba(67),gosti:Srećko Jelen(74).

Munja - Lukač 05         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Valent, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(2 i 6),gosti:Lovro Štefanec(25).

Turanovac - Voćin         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Teri,Đajkić,Šantić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Vuković(9,37 i 75),Ivan Čović(50),Boris Bihar(65)i Mateo Hrkač(69).

Mladost (Čač) - Napredak         5 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Babić,Loparac,Grujić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(59 i 61),Velimir Tresk(68 i 80)i Tomislav Perković(23 sa 11m), gosti:Antonio Jugović(26 sa 11m),Mario Zagorac(41)i Jasmin Božić(90).

Podravac (S) - Papuk         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Minauf,Hrženjak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Denis Prša(14 i 72)i Benjamin Radinković(20).

DOŠK - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Vencl,Medved, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikica Nerovčić(32 sa 11m)i Ivan Ivšić(67).

Rezovac - Bilogora 1947         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ramić M.,Vecko M.,Ličinić Saša, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(26 in 83)i Pero Dorić(43),gosti:Matej Ivoš(41). *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova : Ivan Vuković(Voćin)i Darko Kokoška(Munja),10 golova: Srećko Jelen(Crnac),8 golova:Siniša Vlaisavljević(Bilogora),7 golova: Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 751125-7 16
2. Crnac CrnacCrnac 750225-14 15
3. Papuk OrahovicaPapuk 750220-9 15
4. Lukač 05 LukačLukač 05 742122-8 14
5. Munja Veliki RastovacMunja 741217-11 13
6. Mikleuš MikleušMikleuš 741213-8 13
7. Pitomača PitomačaPitomača 740317-10 12
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 731323-17 10
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 731311-10 10
10. Rezovac RezovacRezovac 730414-15 9
11. Napredak RušaniNapredak 721414-23 7
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 720513-23 6
13. Turanovac TuranovacTuranovac 71066-33 3
14. DOŠK DolciDOŠK 70072-34 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 12.10.2013. u 16,00
Papuk - DOŠK, Orahovica, 13.10.2013. u 16,00
Napredak - Podravac (S), Rušani, 12.10.2013. u 16,00
Bilogora 1947 - Pitomača, Špišić Bukovica, 13.10.2013. u 16,00
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 13.10.2013. u 16,00
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 13.10.2013. u 16,00
Munja - Turanovac, Veliki Rastovac, 13.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.