Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Papuk - Bilogora 1947         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Minauf, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(5),Dejan Prša(37),Benjamin Špoljarić(44),Josip Gotler(57),Dragan Trupina(59),gosti:/

Lukač 05 - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Brkić,Dežmarić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/, gosti:/,

DOŠK - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Blažević I.,Ramić P., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(61 sa 11m),gosti: Ante Čavić(28i52)i Velimir Tresk(50).

Crnac - Podravac (S)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: M.Ramić,Saša Ličinić,Hrženjak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Turanovac - Gradina         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Gašparić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Siniša Subota(33) Gosti:/

Voćin - Mikleuš         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Mario Lončar,Loparac,Đajkić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Boris Bihar(4,40),Kristijan Medved(50)

Rezovac - Munja         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Šantić,,Matić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(68),gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Josip Zajček(Podravac)i Darko Kokoška (Munja),6 golova : Tihomir Tenjeri(Pitomača),5 golova:Ivan Mujić(D.O.Š.K.) i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 761018-4 19
2. Pitomača PitomačaPitomača 742117-9 14
3. Lukač 05 LukačLukač 05 734011-5 13
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 741214-10 13
5. Turanovac TuranovacTuranovac 733110-7 12
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 732222-9 11
7. Voćin VoćinVoćin 732210-10 11
8. Munja Veliki RastovacMunja 731315-15 10
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 72239-13 8
10. DOŠK DolciDOŠK 721410-13 7
11. Crnac CrnacCrnac 72146-11 7
12. Rezovac RezovacRezovac 72148-14 7
13. Mikleuš MikleušMikleuš 71155-10 4
14. Gradina GradinaGradina 70072-27 0

Sljedeće kolo

Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 13.10.2012. u 16,oo
Papuk - DOŠK, Orahovica, 13.10.2012. u 16,oo
Bilogora 1947 - Pitomača, Špišić Bukovica, 14.10.2012. u 16,oo
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 14.10.2012. u 16,oo
Gradina - Rezovac, Gradina, 14.10.2012. u 16,oo
Podravac (S) - Turanovac, Sopje, 14.10.2012. u 16,oo
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 14.10.2012. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.