Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Munja - Virovitica         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Valent,Krupa, delegat: Stipanić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Filip Škaro(11),Vlatko Lach(13,66 iz 11m),Renato Karačić(88)

Mladost (Čač) - DOŠK         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Šantić,M.Smrček, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Danijel Podmanicki(32,34) Gosti:/

Bilogora 1947 - Voćin         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Špoljarić,Saša Ličinić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja:120.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Ivan Vuković(43,66),Ivica Gusić(59)

Pitomača - Bratstvo         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Mario Vecko, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Tihomir Tenjeri(33),Mihael Kurjančić(38),Ivica Ferenčević(44,48),Dragan Vaclavek(70) Gosti:/

Lukač 05 - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Ivačić,Strusa, delegat: Goran Abalić
Gledatelja.300.Strijelci:Domaći:/Gosti:Tihomir Šarić(28)

Turanovac - Omladinac         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Lončar,Minauf, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:/Gosti:Mario Jerbić(8,89),Mihael Stubičar(25),Marko Korenički(65)

Gradina - Standard         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Đajkić,Ivan Vecko, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Velimir Jurišić(9) Gosti:Tomislav Petrak(54,66)

Mikleuš - Crnac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Mario Lončar,Loparac,Orač, delegat: Vrbaslija
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Dragan Trupina(85) Gosti:Darijo Najcer(13),Dominko Vorih(75) *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 8 golova : Danijel Podmanicki(Mladost), 7 golova : Kristijan Tadić(Virovitica),Tihomir Tenjeri(Pitomača),Dragan Vaclavek(Pitomača),Ivan Vuković(Voćin) i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 770026-2 21
2. Lukač 05 LukačLukač 05 760127-4 18
3. Pitomača PitomačaPitomača 752023-5 17
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 750223-13 15
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 742110-5 14
6. Voćin VoćinVoćin 741217-7 13
7. Rezovac RezovacRezovac 741215-11 13
8. Munja Veliki RastovacMunja 733114-11 12
9. Crnac CrnacCrnac 730411-15 9
10. Gradina GradinaGradina 721412-20 7
11. Standard Nova ŠarovkaStandard 72058-25 6
12. Omladinac KorijaOmladinac 71248-19 5
13. Mikleuš MikleušMikleuš 711510-20 4
14. DOŠK DolciDOŠK 71157-19 4
15. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 70255-18 2
16. Turanovac TuranovacTuranovac 70075-27 0

Sljedeće kolo

Virovitica - Crnac, Virovitica, 8.10.2011. u 16,oo
Standard - Mikleuš, Nova Šarovka, 9.10.2011. u 16,oo
Omladinac - Gradina, Korija, 9.10.2011. u 16,oo
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 9.10.2011. u 16,oo
Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 9.10.2011. u 16,oo
Voćin - Pitomača, Voćin, 9.10.2011. u 16,oo
DOŠK - Bilogora 1947, Dolci, 9.10.2011. u 16,oo
Munja - Mladost (Čač), Veliki Rastovac, 9.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.