Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Munja - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Minauf i Grđan, delegat: Vrbaslija
gledatelja oko 150. strijelci:domaći:/ , gosti:/

Rezovac - Gradina         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Pavao Ramić i Matić, delegat: Vargović
gledatelja oko 250. strijelci:domaći:Radovanović(51 i 55) i Baltić(27-autogol) gosti:Peić(10)

Omladinac - DOŠK         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Krupa i Dežmarić, delegat: Erhatić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:/ ; gosti:/

Turanovac - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Loparac i Stanić, delegat: Rakošević
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Sudarić(84), gosti:Pšihistal(70)

Dinamo (KD) - Bilogora 1947         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Orač i Marinović, delegat: Stojanović
gledatelja oko 80. strijelci:domaći:Jezerčić(61), gosti:Đak(37,54 i 74)i Subota(70),

Voćin - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Saša Ličinić i Vinovrški, delegat: Zagorac
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Gusić(22),Perić(42),Jaković(62) Dundović(76), gosti:/

Napredak - Crnac         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić i Barčan, delegat: Kuzman
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Božić(33 i 38), gosti:Nerovčić(60 i 69) i Podmanicki(27) *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 10 golova : Stipo Đak (Bilogora), 8 golova : Andreas Černeli(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 770035-6 21
2. Lukač 05 LukačLukač 05 761025-4 19
3. Munja Veliki RastovacMunja 752019-4 17
4. Voćin VoćinVoćin 732214-9 11
5. Gradina GradinaGradina 732211-10 11
6. Turanovac TuranovacTuranovac 732210-10 11
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 732213-16 11
8. Omladinac KorijaOmladinac 724112-6 10
9. Crnac CrnacCrnac 720510-17 6
10. Napredak RušaniNapredak 720510-22 6
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 71246-13 5
12. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 71248-18 5
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 71068-29 3
14. DOŠK DolciDOŠK 70165-22 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 16.10.2010. u 15,3o
Mladost (Čač) - Napredak, Čačinci, 17.10.2010. u 15,3o
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 17.10.2010. u 15,3o
Bratstvo - Dinamo (KD), Gornje Bazje, 17.10.2010. u 15,3o
DOŠK - Turanovac, Dolci, 17.10.2010. u 15,3o
Gradina - Omladinac, Gradina, 17.10.2010. u 15,3o
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 17.10.2010. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.