Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Ćeralije - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac G.-Kokorić D.-Nikolić A., delegat: Grabovac
Utakmica je odgođena sukladno članku 15 PNN HNS-a. Novi termin je 30.09.2020. Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (68). Gosti : Periša (12,39),Perković (90+4).

Mikleuš - Gradina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.-Stojnović Z.-Rakitničan D., delegat: Minauf
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Dujmić (24 sa 11m, 60),Rukavina (65). Gosti :/.

Rezovac - Podravac (S)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J. - Lješčak Mario-Kokorić D. , delegat: Miklošević
Gledatelja 230. Strijelci : Domaći : Boroša (30). Gosti :/.

Bušetina 1947 - Sloga (Z)         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Ferić M. - Selenić H. , delegat: Radočaj
Gledatelja 450. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Rupčić (61),Duspara M. (68,83,90+1 sa 11m).

Bratstvo - Omladinac         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vidalina B. - Vukman D. - Kovač S. , delegat: Budiša
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Karnik (10),Milinović (13,30,37,50),Bajivić (59,61),Topolovčan (84). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Borova         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac G. - Szebenji M. - Nikolić A. , delegat: Abalić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Puača (66). Gosti : Stupar (33 sa 11m), Jugović (63,66).

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M. - Majstorović Ivona- Smrček M. , delegat: Tkalčec
Gledatelja 68. Strijelci :Domaći : Jerešić (67). Gosti : Šomođi (44,63),Martinčević (50),Najcer (71).

Dinamo (Č) - Voćin         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović N. - Hrženjak M. - Gobac M. , delegat: Blažević I.
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Dorinka (13). Gosti : Volf (36,56),Jozić N. (68).

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 760126-6 18
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 760116-8 18
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 752025-6 17
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 751127-6 16
5. Mikleuš MikleušMikleuš 742114-8 14
6. Borova BorovaBorova 740315-16 12
7. Voćin VoćinVoćin 732210-11 11
8. Gradina GradinaGradina 730420-20 9
9. Rezovac RezovacRezovac 722313-14 8
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 722311-12 8
11. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 721413-21 7
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 721410-20 7
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 72058-13 6
14. Slavonija SladojevciSlavonija 72058-19 6
15. Omladinac KorijaOmladinac 710611-30 3
16. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 70165-22 1

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 27.9.2020. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 27.9.2020. u 16:30
Borova - Slavonija, Borova, 27.9.2020. u 16:30
Omladinac - Mladost (Mi), Korija, 27.9.2020. u 16:30
Sloga (Z) - Bratstvo, Zdenci, 27.9.2020. u 16:30
Podravac (S) - Bušetina 1947, Sopje, 27.9.2020. u 16:30
Gradina - Rezovac, Gradina, 27.9.2020. u 16:30
Ćeralije - Mikleuš, Ćeralije, 27.9.2020. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.