Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Suhopolje - Lukač 05         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Matić,Ferić, delegat: Babić
Gledatelja 110. Strijelci: Domaći: Ibriks(43),Menegati(52), Ivačić(66,68), Lončarek(80). Gosti: Grizelj (15).

Podravac (S) - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Šantić,Melinčević, delegat: Grabovac
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći:/ Gosti:/.

Mikleuš - Rezovac         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Babić,Ličinić Saša, delegat: Stošić
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Giber (20) Jančić (22), Gosti: Kovačević (50).

Bušetina 1947 - Graničar (Ok)         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Gašparić,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja 250. Strijelci: Domaći: J.Brlas (53,55,58) Čoklo (76).Gosti:/.

Sloga (Z) - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Stojnović,Valent,Kokorić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 120. Strijelci: Domaći: Bušljeta(11) Dedaj(54). Gosti: Kokoška(34) Tunić(74).

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač)         2 : 8 ( 1 : 5 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci: Domaći: Perošević(5,87). Gosti: Falat(21,80) Ramić(33,36,39) Nemeth(41) Čorda(65) Vrhovski(76).

Voćin - Slavonija         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Majstorović D., delegat: Radočaj
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći:/. Gosti:/. ****LISTA STRIJELACA****10 golova Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947),Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 8 Juhas Zvonimir (5 KU) (Bratstvo),Lončarek Zdenko (Suhopolje),Ramić Toni (Mladost (Čač)) 6 Bušljeta David (SLOGA),Dedaj Alen (SLOGA), Grizelj Marino (HNK Lukač-05),Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05),Jančić Josip (Mikleuš), Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 5 Dunković Igor (2 KU) (Slavonija),Jaković Emanuel (3 KU) (Voćin),Nemeth Marko (Mladost (Čač)),Ugarković Ivan (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 760126-12 18
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 760124-10 18
3. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 750233-9 15
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 742116-8 14
5. Rezovac RezovacRezovac 741221-13 13
6. Lukač 05 LukačLukač 05 740315-14 12
7. Mikleuš MikleušMikleuš 731312-14 10
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 722312-19 8
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 722314-22 8
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 721417-13 7
11. Voćin VoćinVoćin 721410-16 7
12. Slavonija SladojevciSlavonija 72148-15 7
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 71066-31 3
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 70167-25 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Slavonija, Lukač, 6.10.2018. u 16:00
Graničar (Ok) - Sloga (Z), Okrugljača, 7.10.2018. u 16:00
Suhopolje - Podravac (S), Suhopolje, 6.10.2018. u 16:00
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 7.10.2018. u 16:00
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ), Četekovac, 7.10.2018. u 16:00
Rezovac - Bušetina 1947, Rezovac, 7.10.2018. u 16:00
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 7.10.2018. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.