Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 7. kola

Lukač 05 - Bratstvo         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Kovač D.,Hudi, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Vladimir Juhas(35),gosti:Nikola Kristić(28),Denis Ilić(37)i Vedran Bajivić(90).

Rezovac - Graničar (Ok)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Ferić,Vidović-Volenik, delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(4),Ivan Krznarić (19),Dario Kovačević(65 sa 11m)i Toni Topić(80), gosti:/.

Gradina - Podravac (S)         4 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Vargović,Brkić,Majstorović I., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(48 i 79),Dejan Pejić 45 sa 11m)i Saša Ivošević(47),gosti:Goran Kizivat (28),Antonio Kušen(38)i Mateo Jerešić(43).

Mikleuš - Slavonija         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Orač, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(68)i Reneto Škulj (85),gosti:/.

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Šantić,Moslavac L., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(67 i 71),gosti:/.

Mladost (Čač) - Zrinski (NB)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Lukić,Valent, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dario Periša(21 sa 11m)i Ivan Mroz(58),gosti:Darijo Teodorović(19)i Tomislav Lukić(70).

Voćin - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Gašparić,Majstorović D., delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Plavšić(18)i Antonio Babec(38). LISTA STRIJELACA:11 golova: ZVONIMIR JUHAS (Gradina),8 golova: Lovro Štefanec(Suhopolje), Mateo Jerešić (Podravac),7 golova: Matija Vencl (Slavonija),Karlo Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 770023-1 21
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 742119-15 14
3. Mikleuš MikleušMikleuš 741216-11 13
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 733123-12 12
5. Rezovac RezovacRezovac 733116-6 12
6. Gradina GradinaGradina 732221-17 11
7. Slavonija SladojevciSlavonija 731316-17 10
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 73139-11 10
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 73138-10 10
10. Lukač 05 LukačLukač 05 72236-14 8
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 705212-16 5
12. Voćin VoćinVoćin 71245-13 5
13. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 710611-23 3
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 70168-27 1

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Suhopolje, Okrugljača, 7.10.2017. u 16,oo
Zrinski (NB) - Voćin, Nova Bukovica, 8.10.2017. u 16,oo
Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 8.10.2017. u 16,oo
Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ), Gornje Bazje, 8.10.2017. u 16,oo
Slavonija - Lukač 05, Sladojevci, 8.10.2017. u 16,oo
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 8.10.2017. u 16,oo
Rezovac - Gradina, Rezovac, 8.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.