Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Suhopolje - Voćin         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Orač, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Babec(40 i 68),Mladen Jergović(8),Alen Hodak(58),Hrvoje Čović(64 autogol)i Luka Čubelić(70).gosti:/.

Crnac - Lukač 05         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Gebaj, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Nađ(44 sa 11m i 61)i Danijel Kubatov(19),gosti:Stjepan Rajnović(90 sa 11m).

Mikleuš - Podravac (S)         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Selenić,Minauf M., delegat: Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(52 i 64),Hrvoje Ibričić(27 sa 11m)i Josip Jančić(59),gosti:Josip Zajček(43).

Dinamo (Č) - Graničar (Ok)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Minauf D., delegat: Stipanić
Gledatelja oko oko 70. Strijelci:domaći:Mario Košorog(20 i 38),Marinko Jaklić(57)i Bojan Kujavić(70),gosti:Karlo Petrinić (11).

Mladost (Čač) - Munja         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Szebenji,Mataković, delegat: Stošić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Domagoj Ninčević(35),gosti:/.

Bratstvo - Zrinski (NB)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Herent,Ferić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Tihomir Tenjeri(20),Antonio Maresić(65),Ivan Topić(75)i Mario Novosel(88), gosti:Vinko Bračun(81 sa 11m).

Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Grujić,Majstorović D., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(31)i Mario Jozić (76),gosti:Dario Kovačević(43)i Vanja Dežmarić(80). LISTA STRIJELACA:9 golova:Antonio Babec(Suhopolje), 7 golova:Karlo Petrinić(Graničar),6 golova:Alen Đureš(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 651013-4 16
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 650127-2 15
3. Mikleuš MikleušMikleuš 650119-9 15
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 631216-17 10
5. Crnac CrnacCrnac 63128-11 10
6. Rezovac RezovacRezovac 623122-14 9
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 630310-12 9
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 62138-11 7
9. Voćin VoćinVoćin 621312-21 7
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 621311-20 7
11. Lukač 05 LukačLukač 05 61329-12 6
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 61237-10 5
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 60158-17 1
14. Munja Veliki RastovacMunja 60153-13 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 1.10.2016. u 16,oo
Voćin - Crnac, Voćin, 2.10.2016. u 16,oo
Rezovac - Suhopolje, Rezovac, 2.10.2016. u 16,oo
Zrinski (NB) - Mladost 1930 (Čađ), Nova Bukovica, 2.10.2016. u 16,oo
Munja - Bratstvo, Veliki Rastovac, 2.10.2016. u 16,oo
Graničar (Ok) - Mladost (Čač), Okrugljača, 2.10.2016. u 16,oo
Podravac (S) - Dinamo (Č), Sopje, 2.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.