Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Lukač 05 - Mikleuš         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Herent,Špiranec, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(66)i Željko Medić (92),gosti:Hrvoje Ibričić(33),Danijel Podmanicki (45)i Matej Potočki(53).

Podravac (S) - Munja         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Loparac,Puškarić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 60. SYtrijelci:domaći:Marko Matić(25 i 72)i Matko Filipović(57),gosti:/.

Bilogora 1947 - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Šamu,Vidalina,Orač, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Siniša Subota(21).

Zrinski (NB) - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Ličinić Saša,Hrženjak, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marin Vukomanović(24),gosti:Ivan Blažević(19),David Gabrić(55)i Ivo Dujmić(68).

Bratstvo - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Topić(33)i Stiven Čančar(77), gosti:Matej Tolić(80).

Voćin - Omladinac         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Gašparić,Minauf D., delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(51 i 57),Ivica Gusić(2),Boris Bihar(23),Hrvoje Čović(28)i Goran Kizivat(78),gosti:Ivan Barčanac(84).

Crnac - Suhopolje         1 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Culej,Babić,Szebenji, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Robert Sudarić(60),gosti : Zdenko Lončarek(17,32 i 44),Luka Čubelić(69 i 76),Davor Podnar(79)i Antonio Babec(89). LISTA STRIJELACA: 8 zgoditaka: Lovro Štefanec (Lukač-05),7 zgoditaka : Boris Bihar(Voćin),Vanja Dežmarić(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 642022-3 14
2. Mikleuš MikleušMikleuš 642014-6 14
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 641114-6 13
4. Rezovac RezovacRezovac 640219-11 12
5. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 632120-7 11
6. Lukač 05 LukačLukač 05 632119-11 11
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 631212-11 10
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 621313-13 7
9. Munja Veliki RastovacMunja 621310-11 7
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 621311-13 7
11. Crnac CrnacCrnac 61149-22 4
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 61147-32 4
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 61058-15 3
14. Omladinac KorijaOmladinac 60152-19 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Podravac (S), Suhopolje, 3.10.2015. u 16,oo
Omladinac - Crnac, Korija, 4.10.2015. u 16,oo
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 4.10.2015. u 16,oo
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 4.10.2015. u 16,oo
Rezovac - Zrinski (NB), Rezovac, 4.10.2015. u 16,oo
Mikleuš - Bilogora 1947, Mikleuš, 4.10.2015. u 16,oo
Munja - Lukač 05, Veliki Rastovac, 4.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.