Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Bratstvo - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Vidović B.,Duvnjak, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Zalogaj(16 sa 11m i 80 sa 11m)i Mihael Domović(51 i 62),gosti:/.

Podravac (S) - Lukač 05         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Minauf D.,Orač, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Josip Mareković(48),gosti:Antonio Babec(72)i Lovro Štefanec(89).

Mikleuš - Napredak         9 : 3 ( 4 : 2 )
Suci: Ugarković,Nađ,Pigler, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dino Lejlić(23,27,37 i 87),Hrvoje Kraljik(15 i 79),Hrvoje Ibričić(48 i 88)i Dejan Stanić(67),gosti:Mario Jozić(39 i 45)i Stjepan Rajnović(69).

Munja - Turanovac         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Fabijanac,Puškarić,Brdarić M., delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(17,43,49,51 i 78), Ivan Vida(15 i 89)i Ivo Dujmić(29),gosti:Laszlo Gyaraki(83).

Zrinski (NB) - Crnac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Tašić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matej Habuš(6 sa 11m)i Tomislav Lukić(13),gosti:/.

Voćin - Papuk         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Herent, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(71 sa 11m),gosti:/.

Bilogora 1947 - Rezovac         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Ivačić,Vencl,Špiranec, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Stipo Đak(36 sa 11m),gosti: Velimir Viljevac(14,78 sa 11m i 80 sa 11m)i Tihomir Šarić(51). LISTA STRIJELACA:10 zgoditaka:Darko Kokoška (Munja),7 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk)i Benjamin Špoljarić(Papuk),6 zgoditaka:Nikola Kristić (Voćin)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 660014-2 18
2. Papuk OrahovicaPapuk 650121-7 15
3. Lukač 05 LukačLukač 05 642022-7 14
4. Mikleuš MikleušMikleuš 641115-9 13
5. Rezovac RezovacRezovac 63129-5 10
6. Munja Veliki RastovacMunja 630315-11 9
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 622212-7 8
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 621315-16 7
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 62137-9 7
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 620415-15 6
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 62048-15 6
12. Crnac CrnacCrnac 612311-15 5
13. Turanovac TuranovacTuranovac 60155-24 1
14. Napredak RušaniNapredak 60157-34 1

Sljedeće kolo

Papuk - Bilogora 1947, Orahovica, 4.10.2014. u 16,oo
Napredak - Munja, Rušani, 4.10.2014. u 16,oo
Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 4.10.2014. u 16,oo
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 5.10.2014. u 16,oo
Crnac - Voćin, Crnac, 5.10.2014. u 16,oo
Turanovac - Zrinski (NB), Turanovac, 5.10.2014. u 16,oo
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 5.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.