Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Lukač 05 - Pitomača         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Vidović B.,Minauf, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Željko Medić(80 i 82)i Tomislav Blažević(30),gosti:Branko Rašeta(34)i David Sidnjenko(58).

Papuk - Mladost (Čač)         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Vecko M., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Vratković(50,57 i 84),Denis Prša(25)i Benjanim Špoljarić(83), gosti:Marko Nemet(62).

Napredak - Turanovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Dežmarić,Ivačić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mateo Rajnović(29),Ivan Rajnović(44-autogol)Antonio Jugović(72)i Ivan Stranjak(77),gosti:/.

Crnac - Rezovac         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Babić,Đajkić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(18 i 73),Dražen Špoljarić(11)i Toni Ramić(87),gosti:Tonin Topić(57 i 80).l

Bilogora 1947 - DOŠK         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Teri,Blažević I.,Šantić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Stipo Đak(12 i 38),Matej Ivoš(20 i 55),Kristijan Blažeković(10)i Siniša Vlaisavljević(85),gosti:/.

Mikleuš - Podravac (S)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Ličinić Saša, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikica Nerovčić(18 i 49 sa 11m),gosti:Marko Matić(70)i Josip Mareković(80).

Voćin - Munja         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Gašparić,Grujić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Boris Bihar(5 i 22),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 9 golova:Srećko Jelen(Crnac)i Darko Kokoška(Munja),8 golova:Ivan Vuković(Voćin)i Siniša Vlaisavljević(Bilogora),6 golova:Deni Kelava(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Crnac CrnacCrnac 650124-11 15
2. Lukač 05 LukačLukač 05 642021-6 14
3. Voćin VoćinVoćin 641119-7 13
4. Papuk OrahovicaPapuk 640217-9 12
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 631222-14 10
6. Munja Veliki RastovacMunja 631215-10 10
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 631211-7 10
8. Mikleuš MikleušMikleuš 631211-8 10
9. Pitomača PitomačaPitomača 630314-9 9
10. Napredak RušaniNapredak 621311-18 7
11. Rezovac RezovacRezovac 620411-14 6
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 61058-20 3
13. Turanovac TuranovacTuranovac 61056-27 3
14. DOŠK DolciDOŠK 60062-32 0

Sljedeće kolo

Pitomača - Crnac, Pitomača, 5.10.2013. u 16,00
Munja - Lukač 05, Veliki Rastovac, 6.10.2013. u 16,00
Turanovac - Voćin, Turanovac, 6.10.2013. u 16,00
Mladost (Čač) - Napredak, Čačinci, 6.10.2013. u 16,00
Podravac (S) - Papuk, Sopje, 6.10.2013. u 16,00
DOŠK - Mikleuš, Dolci, 6.10.2013. u 16,00
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 6.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.