Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Mikleuš - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Vidović,Tašić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Ibričić(74 sa 11m), Gosti:Kovačević(32),Marko Nađ(51-autogol).

Bilogora 1947 - Lukač 05         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Babić,Đajkić,P.Ramić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Lovro Štefanec(12,90),Hrvoje Javorović(26)

Pitomača - Voćin         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Ivačić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Filipović(21,54),Ivica Blaga(26,64),Tihomir Tenjeri(56 iz 11m),Danijel Dikšić(80) Gosti:Boris Bihar(34)

Munja - Turanovac         4 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Mario Lončar,Loparac,Šantić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(56 iz 11m,62),Dejan Brusač(59),Ivan Kolar(90) Gosti:Mihael Domović(42,53,78,82)

Gradina - Crnac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,I.Blažević,Dežmarić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Kristijan Špehar(51) Gosti:Matej Potočki(17,70)

Podravac (S) - DOŠK         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Brkić,Minauf, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(33,75),Marijan Granjaš(55 iz 11m) Gosti:Ivan Mujić(41)

Mladost (Čač) - Papuk         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,M.Vecko,Valent, delegat: Ivica Jelić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Vinko Bračun(90 iz 11m) Gosti:Denis Prša(49) *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova : Josip Zajček(Podravac)i Darko Kokoška(Munja),6 golova : Tihomir Tenjeri(Pitomača), 4 gola: Kristijan Blažeković(Bilogora),Ivan Mujić(D.O.Š.K.),Ivan Mužar(Mladost),Lovro Štefanec (Lukač-05),Mihael Domović(Turanovac)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 651013-4 16
2. Pitomača PitomačaPitomača 641117-9 13
3. Lukač 05 LukačLukač 05 633011-5 12
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 640214-10 12
5. Munja Veliki RastovacMunja 631215-14 10
6. Turanovac TuranovacTuranovac 62319-7 9
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 622219-8 8
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 62229-8 8
9. Voćin VoćinVoćin 62228-9 8
10. DOŠK DolciDOŠK 62139-10 7
11. Crnac CrnacCrnac 62046-11 6
12. Mikleuš MikleušMikleuš 61144-8 4
13. Rezovac RezovacRezovac 61147-14 4
14. Gradina GradinaGradina 60062-26 0

Sljedeće kolo

Papuk - Bilogora 1947, Orahovica, 6.10.2012. u 16,oo
Lukač 05 - Pitomača, Lukač, 6.10.2012. u 16,oo
DOŠK - Mladost (Čač), Dolci, 7.10.2012. u 16,oo
Crnac - Podravac (S), Crnac, 7.10.2012. u 16,oo
Turanovac - Gradina, Turanovac, 7.10.2012. u 16,oo
Voćin - Mikleuš, Voćin, 7.10.2012. u 16,oo
Rezovac - Munja, Rezovac, 7.10.2012. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.