Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Virovitica - Mikleuš         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Mario Veckoi, delegat: Jambrešić
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Ante Mikulić(40),Vedran Grubić(55,73,88) Gosti:/

Crnac - Gradina         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Pavo Ramić,Krupa, delegat: Špoljarić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Ivo Dujmić(16),Darijo Najcer(59),Dražen Špoljarić(71) Gosti:Elvis Glad(4)

Standard - Turanovac         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Babić,Saša Ličinić,Teri, delegat: Budiša
Gledatelja.90.Strijelci:Domaći:Mario Nukić(1 iz 11m,80),Alen Mihalić(53) Gosti:Slađan Djak(12),Ivan Mareković(45)

Omladinac - Lukač 05         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Sertić,Ivica Blažević,Orač, delegat: Duvnjak
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći/ Gosti:Lovro Štefanec(11),Siniša Subota(12,54,70),Boris Đaković(58)

Rezovac - Pitomača         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Strusa,Lončar,Vencl, delegat: Špoljar
Gledatelja:300.Strijelci:Domaći:Tihomir Šarić(33),Dejan Radovanović(39) Gosti:Tihomir Tenjeri(9),Nikola Oršulić(60),Ivica Ferenčević(80)

Bratstvo - Bilogora 1947         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Minauf,Ivačić, delegat: Blažičević
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Voćin - Mladost (Čač)         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Siniša Ličinić,B.Vidović, delegat: Stojanović
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Ivica Gusić(32,78),Ivan Vuković(58,80),Dražen Bradić(87) Gosti:/

DOŠK - Munja         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac,Đajkić,Gebaj, delegat: Vrbaslija
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Josip Gotler(70) Gosti:Robert Sudarić(25),Ante Grgić(44,82),Luka Kunštek(63), *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05) 7 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 6 golova : Danijel Podmanicki(Mladost),Vedran Grubić(Virovitica),Siniša Subota (Lukač-05),Tihomir Tenjeri(Pitomača) Dragan Vaclavek(Pitomača),Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 660027-3 18
2. Virovitica ViroviticaVirovitica 660022-2 18
3. Pitomača PitomačaPitomača 642018-5 14
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 642010-2 14
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 640221-13 12
6. Munja Veliki RastovacMunja 633014-7 12
7. Voćin VoćinVoćin 631214-7 10
8. Rezovac RezovacRezovac 631214-11 10
9. Gradina GradinaGradina 621311-18 7
10. Crnac CrnacCrnac 62049-14 6
11. Mikleuš MikleušMikleuš 61149-18 4
12. DOŠK DolciDOŠK 61147-17 4
13. Standard Nova ŠarovkaStandard 61056-24 3
14. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 60245-13 2
15. Omladinac KorijaOmladinac 60244-19 2
16. Turanovac TuranovacTuranovac 60065-23 0

Sljedeće kolo

Munja - Virovitica, Veliki Rastovac, 2.10.2011. u 16,oo
Mladost (Čač) - DOŠK, Čačinci, 2.10.2011. u 16,oo
Bilogora 1947 - Voćin, Špišić Bukovica, 2.10.2011. u 16,oo
Pitomača - Bratstvo, Pitomača, 2.10.2011. u 16,oo
Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 1.10.2011. u 16,oo
Turanovac - Omladinac, Turanovac, 2.10.2011. u 16,oo
Gradina - Standard, Gradina, 2.10.2011. u 16,oo
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 1.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.