Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Lukač 05 - Napredak         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić,B.Vidović i Grujić, delegat: Stipanić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Bauman(72i82),Černeli(84i87 sa 11m),Slanac(8)i Blažeković(55), gosti:/

Crnac - Voćin         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Krmpotić,P.Ramić i Velić, delegat: Jelić
gledatelja oko 50. strijelci:domaći: Podmanicki(34 sa 11m,77 sa 11m i 86), gosti:Jaković(73 sa 11m),

Mladost (Čač) - Dinamo (KD)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent i Krupa, delegat: Babić
gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Mužar(31,33,50 sa 11m i 56) i Biondić(63), gosti:Jezerčić(24)

Bilogora 1947 - Turanovac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: M.Ramić,Đajkić i Gebaj, delegat: Erhatić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Đak(22 i 78), gosti:Jandrić(42),

Bratstvo - Omladinac         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: M.Vecko,Minauf i Ivačić, delegat: Duvnjak
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Pšihistal(3) i Petković(34), gosti:Jerbić(30 i Beneta(75),

DOŠK - Rezovac         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Saša Ličinić i Teri, delegat: Darko Špoljarić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:/ gosti:Šarić(87 i 90) i Kovačević(80)

Gradina - Munja         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Lončar i Dežmarić, delegat: Herent
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Vujčić(18)iInjac(53), gosti:Jelen(39)iNajcer(58) *****Lista strijelaca***** 11 golova: Tihomir Šarić(Rezovac), 8 golova: Andreas Černeli(Lukač-05), 7 golova: Stipo Đak(Bilogora) i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 660032-5 18
2. Lukač 05 LukačLukač 05 660025-4 18
3. Munja Veliki RastovacMunja 651019-4 16
4. Gradina GradinaGradina 632110-7 11
5. Turanovac TuranovacTuranovac 63129-9 10
6. Omladinac KorijaOmladinac 623112-6 9
7. Voćin VoćinVoćin 622210-9 8
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 62229-15 8
9. Napredak RušaniNapredak 62048-19 6
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 61237-14 5
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 61145-12 4
12. Crnac CrnacCrnac 61057-15 3
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 61058-25 3
14. DOŠK DolciDOŠK 60065-22 0

Sljedeće kolo

Munja - Lukač 05, Veliki Rastovac, 10.10.2010. u 16,oo
Rezovac - Gradina, Rezovac, 10.10.2010. u 16,oo
Omladinac - DOŠK, Korija, 10.10.2010. u 16,oo
Turanovac - Bratstvo, Turanovac, 10.10.2010. u 16,oo
Dinamo (KD) - Bilogora 1947, Kapela Dvor, 10.10.2010. u 16,oo
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 10.10.2010. u 16,oo
Napredak - Crnac, Rušani, 10.10.2010. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.