Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Graničar Bušetina - Sloga (Z)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta, Lješčak Mario, Resler T., delegat: Moslavac
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći : Brlas J. 11min sa 11m, 58 sa 11m). Gosti :/.

Mladost (Čač) - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš, Brkić, Gašparić, delegat: Miklošević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Mužar (2),Ugarković (37). Gosti : Kolembus (25).

Mikleuš - Slavonija         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ M, Kovač S, Šiljković F., delegat: Đurđević
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Kokoška (35)Jančić (41,90+1),Rukavina (78). Gosti : Hodak (24),Rivić (90).

Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G, Selenić, Loparac M., delegat: Zagorac
Gledatelja 50. Strijelci: Domaći : Ribić (30),Kovač M. (62),Šomođi (85). Gosti : Hokman (17).

Omladinac - Podravac (S)         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić, Vidović-Volenik, Smrček M., delegat: Lisak
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Grubić (34,65),Giba (38),Škvarić (72,85),Godeč (87). Gosti :/.

Borova - Dinamo (Č)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Culej , Ferić, Moslavac K., delegat: Jambrešić
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Obžetić (12 sa 11m,65,), Holec (70),Stupar (80). Gosti : Jaklić (42),Dorinka (81).

Rezovac - Voćin         8 : 2 ( 5 : 1 )
Suci: Vargović, Grujić, Penava E, delegat: Babić
Gledatelja 200 . Strijelci :Domaći : Subota(4),Čović H. (9 autogol), Bazijanac (12,33),Buzuk (15),Jaković T. (65 autogol), Lach (85 sa 11m), Kovačević (90). Gosti : Gusić (42),Jaković E. (55).

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 650121-5 15
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 650117-6 15
3. Mikleuš MikleušMikleuš 650118-11 15
4. Rezovac RezovacRezovac 641119-6 13
5. Omladinac KorijaOmladinac 641118-10 13
6. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 631217-12 10
7. Borova BorovaBorova 631210-9 10
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 630312-8 9
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 630311-12 9
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 62138-9 7
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 61147-18 4
12. Voćin VoćinVoćin 61056-17 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 60065-19 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 60063-30 0

Sljedeće kolo

Voćin - Graničar Bušetina, Voćin, 6.10.2019. u 16:00
Dinamo (Č) - Rezovac, Četekovac, 6.10.2019. u 16:00
Podravac (S) - Borova, Sopje, 6.10.2019. u 16:00
Bratstvo - Omladinac, Gornje Bazje, 6.10.2019. u 16:00
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 6.10.2019. u 16:00
Mladost (Mi) - Mikleuš, Miljevci, 6.10.2019. u 16:00
Sloga (Z) - Mladost (Čač), Crnac, 6.10.2019. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.