Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Graničar (Ok) - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Špiranec,Grujić, delegat: Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Maletić(90),gosti:Franjo Jaković(33)i Emanuel Jaković(52).

Suhopolje - Mladost (Čač)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Ličinić Saša, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(26),Zdenko Lončarek (57),Alen Hodak(65),Nikola Plavšić(70)i Antonio Babec(74),gosti:/.

Zrinski (NB) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Brdarić M.,Hrženjak,Brkić, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Lukić(50)i Danijel Kubatov (88),gosti:Antonio Martinčević(4),Marko Mudri(6), Andrej Puškadija(77)i Robert Šomođi(85).

Dinamo (Č) - Lukač 05         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Orač, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(51),gosti:Dominik Tepeš(42).

Bratstvo - Mikleuš         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Majstorović I., delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačev(20,42 sa 11m i 69) i Ivan Topić(5),gosti:Danijel Podmanicki(9)i Ivan Ivčić(73).

Slavonija - Gradina         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Šantić,Duvnjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(57 sa 11m)i Patrik Fotez(71),gosti:Zvonimir Juhas(52).

Podravac (S) - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Majstorović D.,Kovač D., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Berislav Androš(77),gosti:Marko Matić(63 autogol). LISTA STRIJELACA:9 golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina), 8 golova:Lovro Štefanec(Suhopolje),7 golova: Mateo Jerešić(Podravac),Matija Vencl(Slavonija),Karlo Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 660021-1 18
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 633020-8 12
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 632116-14 11
4. Mikleuš MikleušMikleuš 631214-11 10
5. Slavonija SladojevciSlavonija 631216-15 10
6. Rezovac RezovacRezovac 623112-6 9
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 63036-8 9
8. Gradina GradinaGradina 622217-14 8
9. Lukač 05 LukačLukač 05 62225-11 8
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 62137-11 7
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 605112-14 5
12. Voćin VoćinVoćin 61235-11 5
13. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 610511-19 3
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 60066-25 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 30.9.2017. u 16,oo
Rezovac - Graničar (Ok), Rezovac, 1.10.2017. u 16,oo
Gradina - Podravac (S), Gradina, 1.10.2017. u 16,oo
Mikleuš - Slavonija, Mikleuš, 1.10.2017. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 1.10.2017. u 16,oo
Mladost (Čač) - Zrinski (NB), Čačinci, 1.10.2017. u 16,oo
Voćin - Suhopolje, Voćin, 1.10.2017. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.