Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 6. kola

Lukač 05 - Bratstvo         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Dežmarić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Miroslav Ćor(21),Andrejas černeli(37 iz 11m,89) Gosti:Kristijan Mikolić(24)

Bilogora 1947 - Mikleuš         0 : 7 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Ličinić Saša,Gojmerac, delegat: Zagorac
Strijelci:Gosti:Krešimir Crvenka(10,60,66),Zlatko šantić(47),Bruno Hlavaček(71),Zoran Kričančić(80),Dino Lejlić(85)

Voćin - Munja         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Ramić Pavo,Vencl, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Ivica Gusić(61)

Rezovac - Dinamo (KD)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Smrček M.,Marinović, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Tomislav Holec(47)

Crnac - Sokol         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar Mladen,Blažević,Grđan, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Darijo Najcer(25),Jovica Beneš(58),Robert Sudarić(85) Gosti:Matej Vujčić(7),Bruno Vorih(17)

Gradina - Sloga (Z)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Vecko Mario,Horvatinović, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Kristijan špehar(28),Vanja špoljarić(38) Gosti:David Burcar(43)

Turanovac - Omladinac         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Vidović,Oklopčić, delegat: Kostelac
Strijelci:Domaći:Igor Đođ(33) Gosti:Ilija Barić(43,47 iz 11m),Mario Jerbić(62),Igor Grubić(84)

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 651014-5 16
2. Mikleuš MikleušMikleuš 650123-7 15
3. Voćin VoćinVoćin 641113-4 13
4. Omladinac KorijaOmladinac 641112-6 13
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 640214-8 12
6. Munja Veliki RastovacMunja 63039-6 9
7. Turanovac TuranovacTuranovac 622211-9 8
8. Rezovac RezovacRezovac 62044-9 6
9. Crnac CrnacCrnac 62047-14 6
10. Gradina GradinaGradina 62045-14 6
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 61237-18 5
12. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 61148-10 4
13. Sokol MilanovacSokol 61148-14 4
14. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 61148-19 4

Sljedeće kolo

Omladinac - Lukač 05, Korija, 12.10.2008. u 16,00
Sloga (Z) - Turanovac, Zdenci, 12.10.2008. u 16,00
Dinamo (KD) - Crnac, KAPELA DVOR, 12.10.2008. u 16,00
Sokol - Gradina, Milanovac, 12.10.2008. u 16,00
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 12.10.2008. u 16,00
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 11.10.2008. u 16,00
Bratstvo - Bilogora 1947, Gornje Bazje, 12.10.2008. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.