Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Suhopolje - Voćin         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Blažević I.,Špiranec, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:damaći:/,gosti:/.

Crnac - Podravac (S)         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Kečkiš,Stojnović, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Damjan(25)i Vinko Bračun(38), gosti:Mato Matić(75 i 82).

Omladinac - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Loparac,Vidalina, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mladost (Čač) - Zrinski (NB)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović,Šantić,Medved, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći: Darko Kokoška(3 sa 11m i 45 sa 11m)i Domagoj Ninčević(58),gosti:Danijel Kolomaz (15)i Alen Keler(79).

Dinamo (Č) - Bilogora 1947         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Valent,Vencl, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(19,59 i 73)i Ivo Dujmić(33),gosti: Stipo Djak(7 i 79).

Rezovac - Lukač 05         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Teri,Gašparić,Grujić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(79),gosti:Ivan Egri(39 i 76),Tomislav Škvarić(8)i Josip Rajnović(84).

Mikleuš - Munja         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Pigler, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Potočki(3),gosti:Josip Vida (89). LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka:Lovro Štefanec (Lukač-05)i Vanja Dežmarić(Rezovac), 6 zgoditaka: Boris Bihar(Voćin),5 zgoditaka: Stjepan Rajnović (Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 532016-2 11
2. Lukač 05 LukačLukač 05 532017-8 11
3. Mikleuš MikleušMikleuš 532011-4 11
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 531112-5 10
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 531111-9 10
6. Rezovac RezovacRezovac 530218-11 9
7. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 522113-6 8
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 521212-10 7
9. Munja Veliki RastovacMunja 521210-8 7
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 51138-12 4
11. Crnac CrnacCrnac 51138-15 4
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 51048-14 3
13. Omladinac KorijaOmladinac 50141-13 1
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 50144-32 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 26.9.2015. u 16,3o
Podravac (S) - Munja, Sopje, 27.9.2015. u 16,3o
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 27.9.2015. u 16,3o
Zrinski (NB) - Dinamo (Č), Nova Bukovica, 27.9.2015. u 16,3o
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 27.9.2015. u 16,3o
Voćin - Omladinac, Voćin, 27.9.2015. u 16,3o
Crnac - Suhopolje, Crnac, 27.9.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.