Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Papuk - Zrinski (NB)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Tašić,Minauf, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Deni Kelava(62 i 81)i Benjamin Špoljarić(83),gosti:Dario Teodorović(58).

Napredak - Podravac (S)         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Ivačić,Hrženjak,Medved, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/.,gosti:Matej Androš(19 i 82), Marijan Granjaš(27),Josip Zajček(28)i Marko Matić(57 sa 11m).

Lukač 05 - Mladost (Čač)         4 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Teri,Grujić,Tatić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(2 i 56),Tomislav Škvarić(18)i Antonio Babec(43),gosti:Srećko Jelen (76 i 88)i Velimir Tresk(29).

Bilogora 1947 - Bratstvo         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Blažević I., delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mario Horvat(55)i Roberto Meseš(86),gosti: Mihael Domović(10).

Rezovac - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Vargović,Vidović-Volenik, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(89),gosti:Nikola Kristić(38)i Ante Vicić(58).

Crnac - Munja         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Loparac,Djajkić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(18 sa 11m i 66).

Turanovac - Mikleuš         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Herent, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:Hrvoje Ibričić(32). LISTA STRIJELACA :7 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 5 zgoditaka:Benjamin Špoljaeić(Papuk)i Tomislav Škvarić(Lukač-05),4 zgoditka:Nikola Kristić(Voćin), Lovro Štefanec(Lukač-05),Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 550021-6 15
2. Voćin VoćinVoćin 550013-2 15
3. Lukač 05 LukačLukač 05 532020-6 11
4. Mikleuš MikleušMikleuš 53116-6 10
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 521215-12 7
6. Rezovac RezovacRezovac 52125-4 7
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 520314-13 6
8. Munja Veliki RastovacMunja 52037-10 6
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 52037-11 6
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 51228-7 5
11. Crnac CrnacCrnac 512211-13 5
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 51135-9 4
13. Turanovac TuranovacTuranovac 50144-16 1
14. Napredak RušaniNapredak 50144-25 1

Sljedeće kolo

Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 28.9.2014. u 16,oo
Podravac (S) - Lukač 05, Sopje, 28.9.2014. u 16,oo
Mikleuš - Napredak, Mikleuš, 28.9.2014. u 16,oo
Munja - Turanovac, Veliki Rastovac, 28.9.2014. u 16,oo
Zrinski (NB) - Crnac, Miljevci, 28.9.2014. u 16,oo
Voćin - Papuk, Voćin, 28.9.2014. u 16,oo
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 28.9.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.