Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Voćin - Lukač 05         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Valent, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Čović(90),gosti:Lovro Štefanec(37).

Munja - Napredak         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Orač, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(50,63,77,81 i 90)i Marko Grgić(16),gosti:/.

Turanovac - Papuk         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Grujić,Vencl, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Attila Szari(38),gosti:Deni Kelava(33),Denis Prša(52),Benjamin Špoljarić(79)i Benjamin Radinković(86).

Mladost (Čač) - Mikleuš         2 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Đajkić,Minauf, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(54 sa 11m),Marko mNemeth(73),gosti:Dino Lejlić(56),Ivan Ivčić(62)i Jurica Kraljik(71).

Podravac (S) - Bilogora 1947         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Gašparić,Loparac, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mario Grgić(56 sa 11m),gosti:Ivan Pernar(26)i Stipo Đak(52).

DOŠK - Crnac         0 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Saša,Tašić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Srećko Jelen(19,53,55,61 i 74),Dražen Špoljarić(39)i Josip Damjan(78).

Rezovac - Pitomača         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Vecko M.,Blažević I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Saša Jeftinija(43),gosti:Ivica Blaga(27)i David Sisnjenko(54). *****LISTA STRIJELACA***** 9 golova:Srećko Jelen(Crnac)i Darko Kokoška(Munja),8 golova:Ivan Vuković(Voćin), 7 golova: Siniša Vlaisavljević(Bilogora),6 golova:Deni Kelava(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Crnac CrnacCrnac 540120-9 12
2. Lukač 05 LukačLukač 05 532018-4 11
3. Voćin VoćinVoćin 531117-7 10
4. Munja Veliki RastovacMunja 531115-8 10
5. Pitomača PitomačaPitomača 530212-6 9
6. Papuk OrahovicaPapuk 530212-8 9
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 53029-5 9
8. Mikleuš MikleušMikleuš 53029-6 9
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 521216-14 7
10. Rezovac RezovacRezovac 52039-10 6
11. Napredak RušaniNapredak 51137-18 4
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 51047-15 3
13. Turanovac TuranovacTuranovac 51046-23 3
14. DOŠK DolciDOŠK 50052-26 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Pitomača, Lukač, 28.9.2013. u 16,00
Papuk - Mladost (Čač), Orahovica, 28.9.2013. u 16,00
Napredak - Turanovac, Rušani, 28.9.2013. u 16,00
Crnac - Rezovac, Crnac, 29.9.2013. u 16,00
Bilogora 1947 - DOŠK, Špišić Bukovica, 29.9.2013. u 16,00
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 29.9.2013. u 16,00
Voćin - Munja, Voćin, 29.9.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.