Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

DOŠK - Virovitica         0 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Fabijanac,Minauf,Krupa, delegat: Ivica Jelić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Filip Škaro(4),Ante Mikulić(37),Renato Karačić(44),Kristijan Tadić(54 iz 11m),Matej Horvat(81)

Munja - Voćin         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Grujić,Vencl, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(40) Gosti:Ivica Gusić(55)

Mladost (Čač) - Bratstvo         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić,Loparac,Sabljak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Danijel Podmanicki(55),Ivan Mužar(60,71),Velimir Tresk(81) Gosti:Bruno Vorih(36)

Bilogora 1947 - Rezovac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Valent,Dežmarić, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 250.Strijelci:Domaći:Stipo Đak(29,46i85 sa 11m) Gosti:Nikola Suvajac(16)

Pitomača - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Lončar,Pavo Ramić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Dragan Vaclavek(30), Gosti: Marko Korenički(58),

Lukač 05 - Standard         8 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Gašparić,Šantić,Matić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja.120.Strijelci.Domaći.Željko Medić(9),Siniša Subota(24),Tomislav Škvarić(39 iz 11m,50,64,70),Lovro Štefanec(41),Nikola Menegati(87) Gosti:Tomislav Petrak(30 iz 11m)

Turanovac - Crnac         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Đajkić,M.Smrček, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći.Slađan Djak(35) Gosti:Darijo Najcer(29),Mane Lubina(40),Nikica Nerovčić(67),Ivo Dujmić(90) *****Lista strijelaca***** 11 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05), 7 golova : Kristijan Tadić(Virovitica), 6 golova : Danijel Podmanicki(Mladost),Velimir Tresk(Mladost) i t.d.

Gradina - Mikleuš         5 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: M.Lončar I.Blažević,Siniša Ličinić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Dejan Peić(10,61,66),Matija Fosić(16),Danijel Nemet(81) Gosti.Marko Klecin(12,Dragan Blažević(45),Hrvoje Ibričić(80)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 550022-3 15
2. Virovitica ViroviticaVirovitica 550018-2 15
3. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 541010-2 13
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 540121-7 12
5. Pitomača PitomačaPitomača 532015-3 11
6. Rezovac RezovacRezovac 531112-8 10
7. Munja Veliki RastovacMunja 523010-6 9
8. Voćin VoćinVoćin 52128-7 7
9. Gradina GradinaGradina 521210-15 7
10. Mikleuš MikleušMikleuš 51139-14 4
11. DOŠK DolciDOŠK 51136-13 4
12. Crnac CrnacCrnac 51046-13 3
13. Omladinac KorijaOmladinac 50234-14 2
14. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 50145-13 1
15. Turanovac TuranovacTuranovac 50053-20 0
16. Standard Nova ŠarovkaStandard 50053-22 0

Sljedeće kolo

Virovitica - Mikleuš, Virovitica, 24.9.2011. u 16,3o
Crnac - Gradina, Crnac, 25.9.2011. u 16,3o
Standard - Turanovac, Nova Šarovka, 25.9.2011. u 16,3o
Omladinac - Lukač 05, Korija, 25.9.2011. u 16,3o
Rezovac - Pitomača, Rezovac, 25.9.2011. u 16,3o
Bratstvo - Bilogora 1947, Gornje Bazje, 25.9.2011. u 16,3o
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 25.9.2011. u 16,3o
DOŠK - Munja, Dolci, 25.9.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.