Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Podravac (S) - Rezovac         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kristić N.- Selenić H.- Brdarić M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kucljak (47),Menegati (61),Babec (89). Gosti : Nreca (45).

Crnac - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ličinić Saša-Kovač S., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Nikolić (47). Gosti : Matija (38).

Podgorje - Gradina         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Maslać M.- Lješčak Matija, delegat: Služek
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Jurković (12),Grizelj (84). Gosti : /.

Mikleuš - Borova         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.- Grujić B.- Brkić M., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Škrlin (48),Jančić (53,68). Gosti : /.

Bratstvo - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Majstorović I.- Maslać M., delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kovač (73). Gosti : Čilag (80).

Voćin - Dinamo (Č)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Lješčak mario- Godeč K., delegat: Borbaš
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Vuković (17,90),Perić Franjo (54 sa 11m). Gosti : Dorinka (78,90+3).

Slavonija - Mladost (Mi)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.-Duvnjak D.- Resler T., delegat: Herent
Gledatelja 85. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Keler (63).

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 550017-3 15
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 540112-2 12
3. Voćin VoćinVoćin 532010-4 11
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 531111-5 10
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 530214-11 9
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 521210-8 7
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 52038-10 6
8. Podgorje PodgorjePodgorje 52038-17 6
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 51226-9 5
10. Crnac CrnacCrnac 51226-12 5
11. Slavonija SladojevciSlavonija 51134-7 4
12. Borova BorovaBorova 51138-12 4
13. Rezovac RezovacRezovac 50324-8 3
14. Gradina GradinaGradina 50143-13 1

Sljedeće kolo

Rezovac - Mladost (Mi), Rezovac, 25.9.2021. u 16:00
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 26.9.2021. u 16:00
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 26.9.2021. u 16:00
Borova - Bratstvo, Borova, 26.9.2021. u 16:00
Gradina - Mikleuš, Gradina, 26.9.2021. u 16:00
Sloga (Z) - Podgorje, Zdenci, 26.9.2021. u 16:00
Podravac (S) - Crnac, Sopje, 26.9.2021. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.