Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Gradina - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Cafuta D.- Ferić M.-Resler T., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Juhas (52). Gosti : Dragosavac (16),Mužar (21 sa 11m), Periša (45).

Ćeralije - Podravac (S)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović N.- Vukman D.-Hrženjak M., delegat: Đurđević
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Čović (5). Gosti : Lončarek (90).

Mikleuš - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Stojnović Z.- Loparac Matea, delegat: Stošić
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Jančić (57). Gosti : Zebec (73).

Rezovac - Omladinac         2 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Brdarić M.- Majstorović Ivona- Brkić M., delegat: Zagorac
Gledatelja 99. Strijelci : Domaći : Krznarić (56),Kovačević (84 sa 11m). Gosti : Jeličić (12),Grubić (20),Korenički (40).

Bušetina 1947 - Borova         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vidalina B.- Duvnjak D.- Penava E., delegat: Blažević I.
Gledatelja 320. Strijelci : Domaći : Petrinić (40,42,79 sa 11m), Jagica (48). Gosti : Holec (12).

Bratstvo - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić A.- Kečkiš N.- Selenić H., delegat: Penava
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Milinović (44,53,56),Vinak (71),Pšihistal Mateo (90). Gosti : Sajda (48),Martinčević (78).

Mladost (Mi) - Voćin         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Culej J. - Ličinić Saša- Kovač S., delegat: Minauf
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Gusić (72).

Slavonija - Dinamo (Č)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša- Kokorić D.- Nikolić A., delegat: Babić
Gledatelja 110. Strijelci : Domaći : Jerešić (1 sa 11m, 49,81). Gosti : Dorinka (3).

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 541024-2 13
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 540114-6 12
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 540111-7 12
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 532016-4 11
5. Borova BorovaBorova 530212-11 9
6. Mikleuš MikleušMikleuš 52218-6 8
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 52219-8 8
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 521210-9 7
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 52036-8 6
10. Gradina GradinaGradina 520311-15 6
11. Slavonija SladojevciSlavonija 52036-13 6
12. Rezovac RezovacRezovac 512210-9 5
13. Voćin VoćinVoćin 51225-9 5
14. Omladinac KorijaOmladinac 510411-19 3
15. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 50144-17 1
16. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 50144-18 1

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Dinamo (Č), Čačinci, 13.9.2020. u 17:00
Voćin - Slavonija, Ćeralije, 13.9.2020. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi), Čađavica, 13.9.2020. u 17:00
Borova - Bratstvo, Borova, 13.9.2020. u 17:00
Omladinac - Bušetina 1947, Korija, 13.9.2020. u 17:00
Sloga (Z) - Rezovac, Zdenci, 13.9.2020. u 17:00
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 13.9.2020. u 17:00
Gradina - Ćeralije, Gradina, 13.9.2020. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.