Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Rezovac - Graničar Bušetina         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Culej, Ferić, Valent, delegat: Fabijanac
Gledatelja 300. Strijelci :Domaći : Bazijanac (3),Pejić (79),Topić (90). Gosti : Brlas J. (23 sa 11m, 58),Petrinić (74).

Voćin - Borova         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina, Lješčak Mario, Gašparić, delegat: Miklošević
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Gegić (29).

Dinamo (Č) - Omladinac         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Lončar M., Szebenji, Sertić J. , delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Kokoška (60). Gosti: Škvarić (2,44),Grubić (8,19),Pintarić (70),Jelovečki (85).

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović, Kovač S., Brkić M., delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Kovač M. (40,54),Martinčević (62),Kučera (88).

Bratstvo - Mikleuš         3 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš, Matić, Majstorović Ivona, delegat: Stojanović
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Hokman (5),Bajivić (56),Mikulić (86). Gosti : Giber (38,72),Jančić (59,89),Ljubas (65).

Slavonija - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta, Vidović-Volenik, Penava , delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Čilag (4),Ugarković (88).

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         5 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Loparac G., Selenić, Loparac M., delegat: Stipanić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Nemeth (12,19),Keler (43,64 sa 11m), Ibričić (71). Gosti : Nikolić (3),Ciglar (66),Duspara M. (79 sa 11m).

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 550016-4 15
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 540119-4 12
3. Mikleuš MikleušMikleuš 540114-9 12
4. Rezovac RezovacRezovac 531111-4 10
5. Omladinac KorijaOmladinac 531112-10 10
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 530210-9 9
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 521215-12 7
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 52128-7 7
9. Borova BorovaBorova 52126-7 7
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 52039-7 6
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 51135-14 4
12. Voćin VoćinVoćin 51044-9 3
13. Slavonija SladojevciSlavonija 50053-15 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 50053-24 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Sloga (Z), Bušetina, 29.9.2019. u 16:00
Mladost (Čač) - Mladost (Mi), Čačinci, 29.9.2019. u 16:00
Mikleuš - Slavonija, Mikleuš, 29.9.2019. u 16:00
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo, Čađavica, 29.9.2019. u 16:00
Omladinac - Podravac (S), Korija, 29.9.2019. u 16:00
Borova - Dinamo (Č), Borova, 29.9.2019. u 16:00
Rezovac - Voćin, Rezovac, 29.9.2019. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.