Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Suhopolje - Rezovac         3 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Herent, delegat: Stošić
Gledatelja 200:Strijelci:Domaći: Hodak (17),Ibriks (24,34). Gosti:Dežmarić (5).

Bratstvo - Lukač 05         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Majstorović I., delegat: Vargović
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći:Juhas (6,26),Pšihistal (57),Bajivić (70). Gosti /

Podravac (S) - Graničar (Ok)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Majstorović D.,Moslavac L., delegat: D.Špoljarić
Gledatelja 80. strijelci: Domaći:Krušelj (56),Jerešić (90). Gosti: Petrinić (30,68).

Mikleuš - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Kovač D.,Orač, delegat: Jambrešić
Gledatelja 120. Domaći:Giber (75 iz 11m) Ivčić (88),Gosti:Tunić (14) Dundović (87 ag)

Bušetina 1947 - Mladost (Čač)         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Ferić, delegat: Strusa
Gledatelja 200. Strijelci : Domaći:Klasić (38),Bušetinčan (77,79) Borić (88). Gosti : Nemeth (51),Ugarković (57).

Sloga (Z) - Slavonija         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Penava E.,Kokorić, delegat: Stipanić
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći : / Gosti: Mudri (3 ag),Fotez (68) , Dunković Igor (83 iz 11m)

Mladost 1930 (Čađ) - Voćin         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Zagorac
Gledatelja 50. Strijelci:Domaći:/Gosti: Ivan Čović(5),Jaković Emanuel (20,83 iz 11m)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 550018-7 15
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 540127-6 12
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 540117-10 12
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 531114-7 10
5. Rezovac RezovacRezovac 531113-10 10
6. Lukač 05 LukačLukač 05 530212-9 9
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 521211-12 7
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 520315-10 6
9. Voćin VoćinVoćin 520310-14 6
10. Mikleuš MikleušMikleuš 51138-12 4
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 51139-18 4
12. Slavonija SladojevciSlavonija 51047-15 3
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 51044-22 3
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 50146-19 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 22.9.2018. u 16,3o
Graničar (Ok) - Mikleuš, Okrugljača, 22.9.2018. u 16,3o
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 23.9.2018. u 16,3o
Mladost (Čač) - Sloga (Z), Čačinci, 23.9.2018. u 16,3o
Dinamo (Č) - Bušetina 1947, Četekovac, 23.9.2018. u 16,3o
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 23.9.2018. u 16,3o
Bratstvo - Suhopolje, Gornje Bazje, 23.9.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.