Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 5. kola

Lukač 05 - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Majstorović D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Škrablin(41),gosti:/.

Podravac (S) - Graničar (Ok)         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Loparac G.,Grujić,Penava E., delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(9 i 20 sa 11m),Dario Androš(44)i Mateo Jerešić(77),gosti:Karlo Petrinić (16).

Rezovac - Slavonija         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Brkić,Gašparić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(25 i 47 sa 11m)i Tomislav Vrbančić(53),gosti:/.

Gradina - Bratstvo         3 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko,Kovač D,Dežmarić, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Miota(8),Nikola Dolinac(41)i Vladimir Puškarić(45),gosti:Tomislav Kovačev(20 sa 11m),Mario Pšihistal(52)i Ivan Topić(72).

Mikleuš - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Selenić,Babić,Stojnović, delegat: Lisak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(14)i Hrvoje Kraljik(89),gosti:Antonio Lozer(8)i Ivica Potočnik (22).

Mladost 1930 (Čađ) - Suhopolje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Valent,Kokorić, delegat: Špoljarić
Gledatelja 100. Strijelci:Domaći./Gosti:Antonio Babec(71)

Mladost (Čač) - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Hrženjak,Orač, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Pejazić(20)i Ivan Šalković (89),gosti:/. LISTA STRIJELACA:8 golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina), 7 golova:Lovro Štefanec(Suhopolje),Mateo Jerešić (Podravac),Matija Vencl(Slavonija),Karlo Petrinić (Graničar),5 golova:Goran Kizivat(Podravac),Darko Kokoška(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 550016-1 15
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 532019-7 11
3. Mikleuš MikleušMikleuš 531112-7 10
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 53026-3 9
5. Rezovac RezovacRezovac 522111-5 8
6. Gradina GradinaGradina 522116-12 8
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 522112-12 8
8. Slavonija SladojevciSlavonija 521214-14 7
9. Lukač 05 LukačLukač 05 52124-10 7
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 504111-13 4
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 51133-9 4
12. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 510410-17 3
13. Voćin VoćinVoćin 50233-10 2
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 50054-21 0

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Voćin, Okrugljača, 23.9.2017. u 16,3o
Suhopolje - Mladost (Čač), Suhopolje, 23.9.2017. u 16,3o
Zrinski (NB) - Mladost 1930 (Čađ), Nova Bukovica, 24.9.2017. u 16,3o
Dinamo (Č) - Lukač 05, Četekovac, 24.9.2017. u 16,3o
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 24.9.2017. u 16,3o
Slavonija - Gradina, Sladojevci, 24.9.2017. u 16,3o
Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 24.9.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.