Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ivačić,Vidović-Volenik B.,Orač, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(44),gosti: Mario Košorog(64).

Podravac (S) - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Valent,Medved, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Matej Potočki(15)i Hrvoje Ibričić(84 sa 11m).

Munja - Rezovac         2 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Hrženjak,Duvnjak, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dragan TRupina(65 sa 11m)i Marko Nemeth(69),gosti:Siniša Subota(2),Ivan Krznarić (43)i Vanja Dežmarić(45).

Bilogora 1947 - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Šantić,Vinovrški, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Darko Kokoška(20)i Matko Čilag(40).

Zrinski (NB) - Omladinac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Špiranec,Grujić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Slaven Služek(27 i 34),Antonio Striber(25)i Marin Vukomanović(51),gosti:/.

Bratstvo - Suhopolje         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Gašparić,Herent, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Stiven Čančar(8 sa 11m),gosti:/.

Voćin - Crnac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kemper,Vencl,Ličinić Saša, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(10),Ante Vicić(60)i Mario Barić(74),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 7 zgoditaka : Lovro Štefanec (Lukač-05),6 zgoditaka : Vanja Dežmarić(Rezovac)i Boris Bihar(Voćin),5 zgoditaka: Stjepan Rajnović(Suhopolje),4 zgoditka : Darko Kovačević (Rezovac) i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 431016-2 10
2. Mikleuš MikleušMikleuš 431010-3 10
3. Rezovac RezovacRezovac 430117-7 9
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 430112-5 9
5. Lukač 05 LukačLukač 05 422013-7 8
6. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 421113-6 7
7. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 421110-7 7
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 42118-7 7
9. Munja Veliki RastovacMunja 42029-7 6
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 41036-10 3
11. Crnac CrnacCrnac 41036-13 3
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 40134-10 1
13. Omladinac KorijaOmladinac 40041-13 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 40042-30 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Voćin, Suhopolje, 19.9.2015. u 16,3o
Crnac - Podravac (S), Crnac, 20.9.2015. u 16,3o
Omladinac - Bratstvo, Korija, 20.9.2015. u 16,3o
Mladost (Čač) - Zrinski (NB), Čačinci, 20.9.2015. u 16,3o
Dinamo (Č) - Bilogora 1947, Četekovac, 20.9.2015. u 16,3o
Rezovac - Lukač 05, Rezovac, 20.9.2015. u 16,3o
Mikleuš - Munja, Mikleuš, 20.9.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.