Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Bratstvo - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Gašparić,Herent, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/, gosti:/.

Mladost (Čač) - Napredak         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Špoljarić,Minauf,Ramić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(18,30 i 50)i Marko Nemeth(21),gosti:Stjepan Rajnović(41).

Podravac (S) - Turanovac         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Teri,Tašić,Grgurić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Kolomaz(17 i 46),Marko Matić(55 sa 11m i 68 sa 11m)i Josip Mareković(65), gosti:Pavao Đak(42).

Mikleuš - Crnac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kemper,Djajkić,Szebenji, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Hrvoje Kraljik(46)i Matej Potočki (76),gosti:Denis Prša(10).

Munja - Papuk         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Brdarić L., delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(25 i 86),gosti: Benjamin Špoljarić(2 i 18),Danis Velić(61)i Benjamin Radinković(90).

Rezovac - Zrinski (NB)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Šantić,Hrženjak, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Čubelić(66),gosti:Darijo Teodorović(4)i Luka Jozing(55). LISTA STRIJELACA: 5 zgoditaka :Deni Kelava(Papuk),$ zgoditka : Benjamin Špoljarić(Papuk)i Tomislav Škvarić (Lukač-05),3 Zgoditka : Nikola Kristić(Voćin),Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Voćin - Bilogora 1947         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Ličinić Saša,Medved, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(54 i 73),Emanuel Kristić(42),Hrvoje Čović(47)i Ante Vicić(85),gosti: Borko Leš(81).

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 440018-5 12
2. Voćin VoćinVoćin 440011-1 12
3. Lukač 05 LukačLukač 05 422016-3 8
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 421112-8 7
5. Rezovac RezovacRezovac 42114-2 7
6. Mikleuš MikleušMikleuš 42115-6 7
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 41217-5 5
8. Crnac CrnacCrnac 412111-11 5
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 41124-6 4
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 41039-13 3
11. Munja Veliki RastovacMunja 41035-10 3
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 41035-10 3
13. Turanovac TuranovacTuranovac 40134-15 1
14. Napredak RušaniNapredak 40134-20 1

Sljedeće kolo

Papuk - Zrinski (NB), Orahovica, 20.9.2014. u 16,3o
Napredak - Podravac (S), Rušani, 20.9.2014. u 16,3o
Lukač 05 - Mladost (Čač), Lukač, 20.9.2014. u 16,3o
Bilogora 1947 - Bratstvo, Špišić Bukovica, 21.9.2014. u 16,3o
Rezovac - Voćin, Rezovac, 21.9.2014. u 16,3o
Crnac - Munja, Crnac, 21.9.2014. u 16,3o
Turanovac - Mikleuš, Turanovac, 21.9.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.