Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Rezovac         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Špiranec, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(33 sa 11m i 89), Leo Jelovečki(54),Alen Đureš(61)i Antonio Babec(75),gosti:/.

Pitomača - DOŠK         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić,Minauf,Vidović, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći: Ivica Blaga(1 i 36),Renato Giba(19),Hrvoje Filipović(33 sa 11m)i David Sidnjenko(52),gosti:/.

Papuk - Munja         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Loparac,Gašparić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Deni Kelava(16,40 i 58 sa 11m)i Benjamin Špoljarić(74),gosti:/.

Napredak - Voćin         1 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Đajkić,Ramić P., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(72),gosti:Ivan Vuković(75 i 82),Emanuel Jaković(27),Đerđ Pecolaj(43),Boris Bihar(50)i Ivica Gusić(52).

Crnac - Podravac (S)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Ramić P., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Prša(38),gosti:/.

Bilogora 1947 - Mladost (Čač)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Saša,Orač, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(39 i 70), gosti:Marko Nemet(7 i 82)i Velimir Tresk(27).

Mikleuš - Turanovac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.Vecko M., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dino Lejlić(28),Nikica Nerovčić(41 sa 11m),Miroslav Škulj(67)i Marko Klecin(79), gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 8 golova: Ivan Vuković(Voćin),7 golova : Siniša Vlaisavljević(Bilogora), 5 golova : Hrvoje Filipović(Pitomača)i Deni Kelava(Papuk),4 gola: Darko Kokoška(Munja),Srećko Jelen(Crnac),Lovro nŠtefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 431017-3 10
2. Voćin VoćinVoćin 430116-6 9
3. Podravac (S) SopjePodravac (S) 43018-3 9
4. Crnac CrnacCrnac 430113-9 9
5. Munja Veliki RastovacMunja 42119-8 7
6. Pitomača PitomačaPitomača 420210-5 6
7. Mikleuš MikleušMikleuš 42026-4 6
8. Papuk OrahovicaPapuk 42028-7 6
9. Rezovac RezovacRezovac 42028-8 6
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 411214-13 4
11. Napredak RušaniNapredak 41127-12 4
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 41035-12 3
13. Turanovac TuranovacTuranovac 41035-19 3
14. DOŠK DolciDOŠK 40042-19 0

Sljedeće kolo

Voćin - Lukač 05, Voćin, 22.9.2013. u 16,30
Munja - Napredak, Veliki Rastovac, 22.9.2013. u 16,30
Turanovac - Papuk, Turanovac, 22.9.2013. u 16,30
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 22.9.2013. u 16,30
Podravac (S) - Bilogora 1947, Sopje, 22.9.2013. u 16,30
DOŠK - Crnac, Dolci, 22.9.2013. u 16,30
Rezovac - Pitomača, Rezovac, 22.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.