Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 4. kola

Lukač 05 - Rezovac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Brkić,I.Vecko, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(30,63) Gosti:Aleksandar Matijašević(78)

Mikleuš - Crnac         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: M.Ramić,Loparac,Saša Ličinić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Dražen Špoljarić(16,19)

Bilogora 1947 - Voćin         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Blažević,Kelečić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Siniša Vlaisavljević(22),Sladjan Djak(44) Gosti:Josip Andreić(27),Emanuel Jaković(87)

Pitomača - Turanovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec,Valent,Šantić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Kožarić(47) Gosti:/

Munja - DOŠK         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,Tašić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(60) Gosti:Danijel Podmanicki(14),Ivan Mujić(40)

Gradina - Papuk         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Minauf,Ivačić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Benjamin Špoljarić(44),Dragan Trupina(48)

Podravac (S) - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Ramić P., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(20),Berislav Androš(49),Marko Matić(89) Gosti:Marko Nemeth(3),Vinko Bračun(53) LISTA STRIJELACA: 6 golova Josip Zajček(Podravac),5 golova Darko Kokoška(Munja),4 gola Kristijan Blažeković(Bilogora),Ivan Mužar(Mladost)...

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 440011-3 12
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 430111-8 9
3. Pitomača PitomačaPitomača 43018-5 9
4. Lukač 05 LukačLukač 05 42208-5 8
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 42119-5 7
6. Voćin VoćinVoćin 42117-3 7
7. Turanovac TuranovacTuranovac 42115-3 7
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 420218-7 6
9. Munja Veliki RastovacMunja 42029-9 6
10. DOŠK DolciDOŠK 41125-7 4
11. Mikleuš MikleušMikleuš 41033-6 3
12. Crnac CrnacCrnac 41033-8 3
13. Rezovac RezovacRezovac 40042-10 0
14. Gradina GradinaGradina 40041-21 0

Sljedeće kolo

Papuk - Podravac (S), Orahovica, 22.9.2012. u 16,3o
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 23.9.2012. u 16,3o
DOŠK - Gradina, Dolci, 23.9.2012. u 16,3o
Crnac - Munja, Crnac, 23.9.2012. u 16,3o
Turanovac - Mikleuš, Turanovac, 23.9.2012. u 16,3o
Rezovac - Pitomača, Rezovac, 23.9.2012. u 16,3o
Voćin - Lukač 05, Voćin, 23.9.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.